x
Вхід
Велосипед 20" Cannondale Cujo Race ARD OS 2020
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: SKD-68-31
Наявність: Продано

Велосипед 20" Cannondale Cujo Race ARD OS 2020
Артикул: SKD-68-31 id:(78263)
Артикул: SKD-68-31 id:(78263)
Характеристики
| Кількість швидкостей | 10 |
| Діаметр колеса | 20+ |
| Колір | ARD - Красный |
| Рама | SmartForm C3 Alloy, smooth welding |
| Вилка | SmartForm C3 Alloy, 1-1/8" steerer, IS disc mount |
| Гальмівна система | Promax hydro disc, 160/160mm rotors |
| Передній перемикач | Null |
| Задній перемикач | Shimano Deore GS |
| Манетки | Shimano Deore, 10-speed |
| Ободи | Cannondale Disc, lightweight alloy, double wall, 20", 29mm inner width, 28h |
| Втулки | Передняя - Sealed Alloy Disc, QR; Задняя - Sealed Alloy Disc, QR |
| Шини | Передняя - Kenda Slant 6, 20 x 2.6"; Задняя - Kenda Slant 6, 20 x 2.6" |
| Педалі | Wellgo Composite Platform w/ reflectors |
| Шатуни | Prowheel, Pro-V30, 110mm length, 30T |
| Каретка | Cartridge square taper |
| Ланцюг | KMC X10, 10-speed |
| Касета | Sunrace, 11-42, 10-speed |
| Кермо | Lightweight Alloy Riser, 31.8, 635mm |
| Гріпси | Cannondale Kid's Performance |
| Винос керма | 6061 Alloy, 31.8, 7° |
| Кермова колонка | FSA, Alloy, 1-1/8" Ahead, semi-integrated |
| Сідло | Cannondale Ergo |
| Підседільна труба | Lightweight alloy, 25.4mm |
| Особливість | Пожизненная гарантия на раму |
- Рік 2020
- Діаметр коліс 20 дюймов
- Тип амортизації Без амортизации
- Тип гальм Дисковые гидравлические
- Виробник Cannondale
- Дитина Мальчик
- Вік от 5 до 8 лет [115 - 135 см]
- Рама Алюминиевая
- Задня втулка Многоскоростная
Товари що користуються попитом
Велосипед 12 Giant Pre Girl Рожевий
7920 грн.
Біговел CRUZEE фіолетовий. 12″ дюймів
6407 грн.
Велосипед 24 Cannondale QUICK OS 2025 IRD
23980 грн.
Велосипед 24 Giant ARX (2025) soap suds
25080 грн.
Велосипед 16 PRIDE GLIDER 16 (2026) Red-Gray
14080 грн.
Велосипед 26 Cyclone RX рама -S Зелений 2025
22440 грн.
Біговел DRAG 12 Kick зелений
3362 грн.
Велосипед 24 Giant ARX 24 metallic green
23320 грн.
Велосипед 24 Giant ARX (2025) mushroom
25080 грн.
Велосипед 20 Cannondale QUICK OS 2024 MGO
20680 грн.
Велосипед 24 Giant ARX 24 snow drift
23320 грн.
Велосипед 12 Giant Pre Boy Червоний
7920 грн.















