x
Вхід
Велосипед 24" Cannondale Cujo Race CML OS 2020
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: C56100U10OS
Наявність: Продано

Велосипед 24" Cannondale Cujo Race CML OS 2020
Артикул: C56100U10OS id:(78261)
Артикул: C56100U10OS id:(78261)
Опис
Количество скоростей
10
Диаметр колеса
24+
Цвет
CML
Рама
SmartForm C3 Alloy, smooth welding
Вилка
SmartForm C3 Alloy, 1-1/8" steerer, IS disc mount
Тормозная система
Promax DSK-926 hydro disc, 160/16...
Характеристики
| Кількість швидкостей | 10 |
| Діаметр колеса | 24+ |
| Колір | CML |
| Рама | SmartForm C3 Alloy, smooth welding |
| Вилка | SmartForm C3 Alloy, 1-1/8" steerer, IS disc mount |
| Гальмівна система | Promax DSK-926 hydro disc, 160/160mm rotors |
| Передній перемикач | Null |
| Задній перемикач | Shimano Deore GS |
| Манетки | Shimano Deore, 10-speed |
| Ободи | Cannondale Disc, lightweight alloy, double wall, 24", 29mm inner width, 28h |
| Втулки | Передняя - Sealed Alloy Disc, QR; Задняя - Sealed Alloy Disc, QR |
| Шини | Передняя - Kenda Slant 6, 24 x 2.6"; Задняя - Kenda Slant 6, 24 x 2.6" |
| Педалі | Wellgo Composite Platform w/ reflectors |
| Шатуни | Prowheel, Pro-V30, 130mm length, 30T |
| Каретка | Cartridge square taper |
| Ланцюг | KMC X10, 10-speed |
| Касета | Sunrace, 11-42, 10-speed |
| Кермо | Lightweight Alloy Riser, 31.8, 635mm |
| Гріпси | Cannondale Kid's Performance |
| Винос керма | Cannondale, 6061 Alloy, 31.8, 7° |
| Кермова колонка | FSA, Alloy, 1-1/8" Ahead, semi-integrated |
| Сідло | Cannondale Ergo |
| Підседільна труба | Lightweight alloy, 25.4mm |
| Особливість | Пожизненная гарантия на раму |
- Рік 2020
- Діаметр коліс 24 дюйма
- Тип амортизації Без амортизации
- Тип гальм Дисковые механические
- Виробник Cannondale
- Дитина Мальчик
- Вік от 8 лет [от 130 см]
- Рама Алюминиевая
- Задня втулка Многоскоростная
Товари що користуються попитом
Біговел DRAG 12 Kick зелений
3362 грн.
Велосипед 20 Giant ARX (2025) mushroom
23540 грн.
Велосипед Giant ARX 24 лайм Punch
25080 грн.
Велосипед 20 Cannondale TRAIL SS OS 2025 BPL
16500 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 24 (KH) - One size
23311 грн.
Велосипед 24 Winner CANDY 11 (2025) Білий
12320 грн.
Велосипед 20 Pride MARVEL 2.1 2025 червоний
11000 грн.
Велосипед 16 Merida Matts J.16 (2023) orange
15268 грн.
Велосипед 24 Giant ARX (2025) phoenix fire
25080 грн.
Біговел CRUZEE фіолетовий. 12″ дюймів
6407 грн.
Велосипед 24 Krook 24 2025 сірий
10120 грн.
Велосипед 20 Giant ARX (2025) cobalt
23540 грн.
Велосипед 12 Giant Pre Girl Рожевий
7920 грн.














