x
Вхід
Велосипед 26" Formula ATLAS AM2 Vbr 2022 світло-сірий, розмір - 17
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: OPS-FR-26-649
Наявність: Продано

Велосипед 26" Formula ATLAS AM2 Vbr 2022 світло-сірий, розмір - 17
Артикул: OPS-FR-26-649 id:(87074)
Артикул: OPS-FR-26-649 id:(87074)
Опис
Количество скоростей21 швидкістьДиаметр колеса26 дюймівЦветЗелений/Сірий/СинійРамаСталеваВилкаАмортизаційна, хід 50 ммТормозная системаДискові механічніПередняя перекидкаSUNRUN FD-QD-35A, на 3 зіркиЗадняя перекидкаShimano Tourney RD-TZ500, на 7 швидкостейМанеткиShimano RS-35/7R, 1x7ОбодаПодвійні алю...
Характеристики
| Кількість швидкостей | 21 швидкість |
| Діаметр колеса | 26 дюймів |
| Колір | Зелений/Сірий/Синій |
| Рама | Сталева |
| Вилка | Амортизаційна, хід 50 мм |
| Гальмівна система | Дискові механічні |
| Передній перемикач | SUNRUN FD-QD-35A, на 3 зірки |
| Задній перемикач | Shimano Tourney RD-TZ500, на 7 швидкостей |
| Манетки | Shimano RS-35/7R, 1x7 |
| Ободи | Подвійні алюмінієві, 36h |
| Втулки | Сталеві під гайки |
| Шини | Wanda 26x2,1 |
| Педалі | Платформенні пластикові |
| Шатуни | Сталеві, 24-34-42T |
| Каретка | Картридж під квадрат |
| Ланцюг | KMC Z7, на 7 швидкостей |
| Касета | Трещітка Shimano MF-TZ500, 14-28T, на 7 швидкостей |
| Кермо | Сталеве, 680 мм |
| Гріпси | Ергономічні гумові |
| Винос керма | Сталевий |
| Кермова колонка | |
| Сідло | Комфортне, з м'яким наповнювачем |
| Підседільна труба | Сталева |
| Особливість | Вага 18.7кг ; Навантаження до 100кг; Додатково в комплекті: Підніжка; 10 років Гарантії на раму |
- Рік 2022
- Діаметр колеса 26
- Тип амортизації Двопідвіс, пружинна вилка
- Тип гальм Обідні
- Виробник Formula
- Стать Чоловіча [унісекс]
- Розмір рами 17-18 [ 160-175 см ] M
- Матеріал рами Сталь
- Наявність На складі
Товари що користуються попитом
Велосипед SCOTT Scale 950 (CN) - M
98325 грн.
Велосипед SCOTT Spark 960 red (TW) - S
150075 грн.
Велосипед SCOTT Scale 960 (CN) - M
85412 грн.
Велосипед SCOTT ASPECT 920 синій KH 24 - M
56826 грн.
Велосипед 29 Giant Talon 5 metallic navy XL
26840 грн.
Велосипед SCOTT Scale 960 (CN) - S
67275 грн.
Велосипед SCOTT Spark 960 red (TW) - L
150075 грн.
Велосипед 29 GT Zaskar LT Elite рама - S BLK
61160 грн.



















