x
Вхід
Велосипед 26" Formula KOZAK AM DD 2022 мокрий асфальт, розмір - 17,5
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: OPS-FR-26-673
Наявність: Продано

Велосипед 26" Formula KOZAK AM DD 2022 мокрий асфальт, розмір - 17,5
Артикул: OPS-FR-26-673 id:(87079)
Артикул: OPS-FR-26-673 id:(87079)
Опис
Количество скоростей21 швидкістьДиаметр колеса26 дюймівЦветАсфальт/ЧервонийРамаСталеваВилкаАмортизаційна, хід 50 ммТормозная системаДискові механічніПередняя перекидкаSUNRUN FD-QD-35A, на 3 зіркиЗадняя перекидкаShimano Tourney RD-TZ500, на 7 швидкостейМанеткиL-TWOO ST-TX4007 L3 R7, 3x7 моноблокиОбод...
Характеристики
| Кількість швидкостей | 21 швидкість |
| Діаметр колеса | 26 дюймів |
| Колір | Асфальт/Червоний |
| Рама | Сталева |
| Вилка | Амортизаційна, хід 50 мм |
| Гальмівна система | Дискові механічні |
| Передній перемикач | SUNRUN FD-QD-35A, на 3 зірки |
| Задній перемикач | Shimano Tourney RD-TZ500, на 7 швидкостей |
| Манетки | L-TWOO ST-TX4007 L3 R7, 3x7 моноблоки |
| Ободи | Подвійні алюмінієві, 36h |
| Втулки | Сталеві під гайки |
| Шини | Wanda 26x2,1 |
| Педалі | Платформенні пластикові |
| Шатуни | Сталеві, 24-34-42T |
| Каретка | Картридж під квадрат |
| Ланцюг | KMC Z7, на 7 швидкостей |
| Касета | Трещітка Shimano MF-TZ500, 14-28T, на 7 швидкостей |
| Кермо | Сталеве, 680 мм |
| Гріпси | Ергономічні гумові |
| Винос керма | Сталевий |
| Кермова колонка | |
| Сідло | Комфортне, з м'яким наповнювачем |
| Підседільна труба | Сталева |
| Особливість | Вага 17.1кг ; Навантаження до 110кг; Додатково в комплекті: Підніжка та крила; 10 років Гарантії на раму |
- Рік 2022
- Діаметр колеса 26
- Тип амортизації Хардтейл, пружинна вилка
- Тип гальм Дискові механічні
- Виробник Formula
- Стать Чоловіча [унісекс]
- Розмір рами 17-18 [ 160-175 см ] M
- Матеріал рами Сталь
- Наявність На складі
Товари що користуються попитом
Велосипед SCOTT Contessa Active 60 (CH) - M
23656 грн.
Велосипед SCOTT Scale 960 (CN) - S
67275 грн.
Велосипед SCOTT Scale 980 yellow (CN) - M
54214 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 970 червоний TW 24 - M
72351 грн.
Велосипед SCOTT GENIUS 920 (TW) 23 - XL
248991 грн.
Велосипед BOLD LINKIN 150 PRO - XL. 29 дюймів
359785 грн.
Велосипед SCOTT Contessa Active 10 - L
51750 грн.
Велосипед SCOTT ASPECT 920 синій KH 24 - M
56826 грн.
Велосипед SCOTT Scale 970 dark grey (CN) - L
62100 грн.


















