x
Вхід
Велосипед AL 29" Formula MOTION AM DD 2022 чорно-червоний, розмір - 19
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: OPS-FR-29-207
Наявність: Продано

Велосипед AL 29" Formula MOTION AM DD 2022 чорно-червоний, розмір - 19
Артикул: OPS-FR-29-207 id:(87089)
Артикул: OPS-FR-29-207 id:(87089)
Опис
Количество скоростей21 швидкістьДиаметр колеса29 дюймівЦветСірий/Чорно-червонийРамаАлюмінієва, внутрішня проводкаВилкаАмортизаційна, хід 100 мм, блокуванняТормозная системаДискові механічніПередняя перекидкаShimano Tourney FD-TY500, на 3 зіркиЗадняя перекидкаShimano Tourney RD-TY300-D, на 7 швидкост...
Характеристики
| Кількість швидкостей | 21 швидкість |
| Діаметр колеса | 29 дюймів |
| Колір | Сірий/Чорно-червоний |
| Рама | Алюмінієва, внутрішня проводка |
| Вилка | Амортизаційна, хід 100 мм, блокування |
| Гальмівна система | Дискові механічні |
| Передній перемикач | Shimano Tourney FD-TY500, на 3 зірки |
| Задній перемикач | Shimano Tourney RD-TY300-D, на 7 швидкостей |
| Манетки | Shimano ST-EF500, 3x7 |
| Ободи | Подвійні алюмінієві, 36h |
| Втулки | Алюмінієві, на промислових підшипниках, 36H |
| Шини | Wanda 29x2,1 |
| Педалі | Зі сталевою протиковзкою рамкою |
| Шатуни | Сталеві, 24-34-42T |
| Каретка | VP-BC73 картридж під квадрат |
| Ланцюг | KMC Z7, на 7 швидкостей |
| Касета | Трещітка Shimano MF-TZ500, 14-28T, на 7 швидкостей |
| Кермо | Сталеве, 680 мм |
| Гріпси | Ергономічні гумові |
| Винос керма | Алюмінієвий, 31,8 мм, 80 мм |
| Кермова колонка | |
| Сідло | Комфортне, з м'яким наповнювачем |
| Підседільна труба | Сталева |
| Особливість | Вага 16.6кг ; Навантаження до 110кг; 10 років Гарантії на раму |
- Рік 2022
- Діаметр колеса 29
- Тип амортизації Хардтейл, пружинна вилка
- Тип гальм Дискові механічні
- Виробник Formula
- Стать Чоловіча [унісекс]
- Розмір рами 19-20 [ 170-185 см ] L
- Матеріал рами Алюміній
- Наявність На складі
Товари що користуються попитом
Велосипед SCOTT SPARK 910 чорний TW 24 - L
310401 грн.
Велосипед SCOTT Aspect 950 orange (CN) - XL
38048 грн.
Велосипед SCOTT Scale 940 red - M
98325 грн.
Велосипед 29 Giant Talon 3 good grey M
29480 грн.























