x
Вхід
Велосипед 29 Kinetic Storm Рама - 18 чорно-Помаранч 2018
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: 18-116
Наявність: Продано

Велосипед 29 Kinetic Storm Рама - 18 чорно-Помаранч 2018
Артикул: 18-116 id:(71197)
Артикул: 18-116 id:(71197)
Опис
Отличный найнер Kinetic Storm 29 с дисковыми механическими тормозами и заводской подножкой.
Хороший накат благодаря 29-тым колесам, а широкие порышки сглатывают неровности. Бюджетный велосипед Kinetic Storm имеет проверенную годами и неприхотливую в обслуживании трансмиссию Shimano начального уровня.
Kinetic Storm 29 доступен в трех расцветках и трех растовках, каждый найдет подходящую раму
Характеристики
| Кількість швидкостей | 21 швидкість |
| Діаметр колеса | 29 дюймов |
| Рама | Алюминиевая, профилированые трубы |
| Вилка | Амортизационная ES-245-2, ход 100 мм |
| Гальмівна система | Дисковые механические YX, 160 мм |
| Передній перемикач | Shimano Tourney FD-TZ30, на 3 звезды |
| Задній перемикач | Shimano Tourney RD-TY 300, на 7 звезды |
| Манетки | Shimano Tourney EF-500 |
| Касета | Трещетка Shimano MF-TZ21, 14-28T, на 7 звезд |
| Шатуни | Prowheel AC43, 42/34/24T, 170 мм |
| Сідло | Fushan |
| Ланцюг | KMC С-50 |
| Кермо | Стальной, Fufeng FF-198B, 31,8 мм, 680 мм |
| Ободи | Алюминиевые двойные MH 002, 32H |
| Втулки | Алюминиевые JY, 32H |
| Шини | Innova IA, 29x2,10 |
- Рік 2018
- Діаметр колеса 29
- Тип амортизації Хардтейл, пружинная вилка
- Тип гальм Дисковые механические
- Виробник Kinetic
- Стать Мужская
- Розмір рами 17-18 [ рост 160-175 ] M
- Матеріал рами Алюминий
Товари що користуються попитом
Велосипед SCOTT SCALE 965 синій TW 24 - XL
77526 грн.
Велосипед SCOTT Scale 980 dark grey - XXL
54362 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 930 білий 24 - XL
118926 грн.
Велосипед 29 Giant Talon 4 (2023) metall M
28600 грн.
Велосипед SCOTT ASPECT 910 сірий KH 24 - L
62001 грн.
Велосипед 29 Cyclone ALX L Чорний/Синій 2024
38060 грн.
Велосипед SCOTT Contessa Active 10 - S
51750 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 980 синій EU 24 - XXL
56826 грн.
Велосипед SCOTT Contessa Active 60 (CN) - XL
29768 грн.
Велосипед 27.5 Merida MATTS 20 (2024) Lime M
22633 грн.
Велосипед SCOTT Spark 950 (TW) - XL
184772 грн.
Велосипед NORCO STORM 5 M27 PURPLE/PINK
19335 грн.
Велосипед SCOTT GENIUS 920 (TW) 23 - XL
248991 грн.














