x
Вхід
Велосипед 20" Kinetic Coyote 9" Зелений 2024
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: 22-147
Наявність: Продано

Велосипед 20" Kinetic Coyote 9" Зелений 2024
Артикул: 22-147 id:(87256)
Артикул: 22-147 id:(87256)
Опис
20 Kinetic COYOTE- це легкий та правильний дитячий велосипед на 20х колесах з алюмінієвою вилкою та обідними гальмами. Трансмісія 1 х7 на компонентах Shimano початкового рівня
20" Kinetic COYOTE
Характеристики
| Кількість швидкостей | 7 швидкостей |
| Діаметр колеса | 20 дюймів |
| Колір | Зелений / Жовтий |
| Рама | Алюмінієва, рульова 1.1/8", дропаути 135 мм |
| Вилка | Сталева |
| Гальмівна система | Ободні типу V-brake, Yinxing |
| Передній перемикач | - |
| Задній перемикач | Shimano Tourney RD-TY21, на 7 швидкостей |
| Манетки | Shimano RS-35/7R, 1x7 |
| Ободи | Подвійні алюмінієві, 28h |
| Втулки | Shunfeng, на гайках, 28h |
| Шини | Kenda 20x1.95" |
| Педалі | Платворменні пластикові |
| Шатуни | BOYU, 127 мм, 32T |
| Каретка | XUHUA. Картридж, промпідшипник, 68x118 мм |
| Ланцюг | KMC CD30, на 7 швидкостей |
| Касета | Трещітка ATA KDF-711, 14-28T, на 7 швидкостей |
| Кермо | Сталеве, 560 мм |
| Гріпси | |
| Винос керма | Алюмінієвий, L=40 мм |
| Кермова колонка | |
| Сідло | Kinetic |
| Підседільна труба | Алюмінієвий, 27,2 мм, 300 мм |
| Особливість | 36 місяців офіційної гарантії на раму для першого власника |
- Рік 2024
- Діаметр коліс 20 дюймів
- Тип амортизації Без амортизації
- Тип гальм Обідні
- Виробник Kinetic
- Дитина Хлопчик
- Вік від 5 до 9 років [115 - 135 см]
- Рама Алюмінієва
- Задня втулка Багатошвидкісна
- Наявність На складі
Чому варто придбати Велосипед 20" Kinetic Coyote 9" Зелений 2024 в нашому інтернет-магазині:
- Продаємо велосипеди вже 7 років
- Ми офіційні дистриб'ютори Kinetic в Україні
- По Україні безкоштовно відправимо велосипед без передоплати
- По Києву здійснюється безкоштовна доставка велосипеда до під'їзду
- Можливий самовивіз
- Можлива термінова доставка в день замовлення
- Складання та налаштування вже входить у вартість велосипеда
- Купуючи у нас велосипед Kinetic, отримуєте офіційну гарантію від виробника
Залиште першим відгук на Велосипед 20 Kinetic Coyote 9 Зелений 2024
Товари що користуються попитом
Велосипед 20 Giant ARX (2025) lime punch
23540 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 24 (KH) - One size
23311 грн.
Велосипед 12 Giant Animator red blue
6600 грн.
Велосипед 24 Giant ARX 24 snow drift
23320 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 20 сірий CN 23
20601 грн.
Велосипед 20 Cannondale TRAIL SS OS 2025 RRD
16500 грн.
Велосипед 26 Cyclone RX рама -S Зелений 2025
22440 грн.
Велосипед 16 PRIDE GLIDER 16 (2026) Red-Gray
14080 грн.
Велосипед 24 Giant ARX (2025) soap suds
25080 грн.
Біговел DRAG 12 Kick зелений
3362 грн.
Велосипед 20 Cannondale TRAIL SS OS 2025 BPL
16500 грн.
















