x
Вхід
Велосипед 27.5" Leon XC-70 AM Hydraulic lock out HDD 2022 сірий із чорним, розмір - 18
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: OPS-LN-27.5-136
Наявність: Продано
Кешбек 974 грн 1948 грн
Незгоральні бонуси:
Зробіть у нас покупку та отримайте бонусні гривні на рахунок
Сплачуйте бонусами до 30% вартості наступної покупки
*Важливо знати, при оформленні Оплати Частинами, бонуси та подарунки не нараховуються
Знайшли дешевше?
До порівняння

Велосипед 27.5" Leon XC-70 AM Hydraulic lock out HDD 2022 сірий із чорним, розмір - 18
Артикул: OPS-LN-27.5-136 id:(87008)
Артикул: OPS-LN-27.5-136 id:(87008)
Опис
Количество скоростей18 швидкостейДиаметр колеса27,5 дюймівЦветСиній/Сірий/ЧорнийРамаАлюмінієва, внутрішня проводкаВилкаАмортизаційна, Suntour XCM, ноги 30 мм, хід 100 мм, блокуванняТормозная системаДискові механічні, Tektro M285, ротор 160/160 ммПередняя перекидкаMicroshift FD-M292, на 2 зіркиЗадняя...
Характеристики
| Кількість швидкостей | 18 швидкостей |
| Діаметр колеса | 27,5 дюймів |
| Колір | Синій/Сірий/Чорний |
| Рама | Алюмінієва, внутрішня проводка |
| Вилка | Амортизаційна, Suntour XCM, ноги 30 мм, хід 100 мм, блокування |
| Гальмівна система | Дискові механічні, Tektro M285, ротор 160/160 мм |
| Передній перемикач | Microshift FD-M292, на 2 зірки |
| Задній перемикач | Microshift RD-M46L, на 9 швидкостей |
| Манетки | Microshift TS39-29 L2 R9, 2x9 |
| Ободи | Подвійні алюмінієві, 28h, готові до безкамерного векористання |
| Втулки | Алюмінієві, на промислових підшипниках ARC MT-001F / ARC MT-001R |
| Шини | Kenda K1153 27,5x2.1" |
| Педалі | Зі сталевою протиковзкою рамкою |
| Шатуни | Prowheel RAID-501, 170мм, 22-36Т |
| Каретка | VP-BC73 картридж під квадрат |
| Ланцюг | KMC Z9, на 9 швидкостей |
| Касета | Microshift CS-H092, 11-36T, на 9 швидкостей |
| Кермо | Алюмінієве, 31,8 мм,740 мм |
| Гріпси | Ергономічні гумові |
| Винос керма | Алюмінієвий, 31,8 мм, 50 мм |
| Кермова колонка | |
| Сідло | Cпортивне YBT-K050 |
| Підседільна труба | Алюмінієва, 31,6 мм, 400 мм |
| Особливість | Вага 14.8кг ; Навантаження до 110кг; 10 років Гарантії на раму |
- Рік 2022
- Діаметр колеса 27,5
- Тип амортизації Хардтейл, пружинна вилка
- Тип гальм Дискові гідравлічні
- Виробник Leon
- Стать Чоловіча [унісекс]
- Розмір рами 17-18 [ 160-175 см ] M
- Матеріал рами Алюміній
- Наявність На складі
Товари що користуються попитом
Велосипед SCOTT Aspect 950 orange (CN) - L
38048 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 980 синій EU 24 - XL
56826 грн.
Велосипед BOLD LINKIN 150 PRO - XL. 29 дюймів
359785 грн.
Велосипед SCOTT Contessa Active 20 (CH) - XS
41400 грн.
Велосипед SCOTT SPARK 960 чорний (TW) - S
147856 грн.
Велосипед SCOTT Scale 980 dark grey - L
54362 грн.
Велосипед SCOTT ASPECT 740 granite (CN) - S
41400 грн.
Велосипед SCOTT Contessa Active 20 (CH) - XL
41400 грн.



















