x
Вхід
Велосипед 27.5" Leon XC-80 AM Hydraulic lock out HDD 2022 синій із сірим, розмір - 20
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: OPS-LN-27.5-148
Наявність: Продано
Кешбек 915 грн 1831 грн
Незгоральні бонуси:
Зробіть у нас покупку та отримайте бонусні гривні на рахунок
Сплачуйте бонусами до 30% вартості наступної покупки
*Важливо знати, при оформленні Оплати Частинами, бонуси та подарунки не нараховуються
Знайшли дешевше?
До порівняння

Велосипед 27.5" Leon XC-80 AM Hydraulic lock out HDD 2022 синій із сірим, розмір - 20
Артикул: OPS-LN-27.5-148 id:(87000)
Артикул: OPS-LN-27.5-148 id:(87000)
Опис
Количество скоростей24 швидкостіДиаметр колеса27,5 дюймівЦветСиній/Сірий/ЧорнийРамаАлюмінієва, внутрішня проводкаВилкаАмортизаційна, Suntour XCT, ноги 28 мм, хід 100 мм, блокуванняТормозная системаДискові механічні, Tektro M285, ротор 160/160 ммПередняя перекидкаMicroshift FD-M30, на 3 зіркиЗадняя п...
Характеристики
| Кількість швидкостей | 24 швидкості |
| Діаметр колеса | 27,5 дюймів |
| Колір | Синій/Сірий/Чорний |
| Рама | Алюмінієва, внутрішня проводка |
| Вилка | Амортизаційна, Suntour XCT, ноги 28 мм, хід 100 мм, блокування |
| Гальмівна система | Дискові механічні, Tektro M285, ротор 160/160 мм |
| Передній перемикач | Microshift FD-M30, на 3 зірки |
| Задній перемикач | Microshift RD-M36L, на 8 швидкостей |
| Манетки | Microshift TS39-29 L3 R8, 3x8 |
| Ободи | Подвійні алюмінієві, 28h, готові до безкамерного векористання |
| Втулки | Алюмінієві, на промислових підшипниках ARC MT-001F / ARC MT-001R |
| Шини | Kenda K1153 27,5x2.1" |
| Педалі | Зі сталевою протиковзкою рамкою |
| Шатуни | |
| Каретка | VP-BC73 картридж під квадрат |
| Ланцюг | KMC Z8, на 8 швидкостей |
| Касета | Shimano HG200, 12-32T, на 8 швидкостей |
| Кермо | Алюмінієве, 31,8 мм,740 мм |
| Гріпси | Ергономічні гумові |
| Винос керма | Алюмінієвий, 31,8 мм, 50 мм |
| Кермова колонка | |
| Сідло | Cпортивне YBT-K050 |
| Підседільна труба | Алюмінієва, 31,6 мм, 400 мм |
| Особливість | Вага 14.9кг ; Навантаження до 110кг; 10 років Гарантії на раму |
- Рік 2022
- Діаметр колеса 27,5
- Тип амортизації Хардтейл, пружинна вилка
- Тип гальм Дискові гідравлічні
- Виробник Leon
- Стать Чоловіча [унісекс]
- Розмір рами 19-20 [ 170-185 см ] L
- Матеріал рами Алюміній
- Наявність На складі
Товари що користуються попитом
Велосипед SCOTT Scale 960 (CN) - XL
85412 грн.
Велосипед SCOTT Spark 960 red (TW) - M
150075 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 970 сірий TW 24 - M
72351 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 940 чорний 24 - L
98571 грн.
Велосипед SCOTT Spark 950 (TW) - XL
184772 грн.
Велосипед SCOTT Scale 980 yellow (CN) - XL
54214 грн.
Велосипед 29 GT Zaskar LT Elite рама - M BLK
61160 грн.
Велосипед SCOTT Aspect 910 - L
59537 грн.
Велосипед SCOTT Contessa Active 30 (CH) - XS
36225 грн.


















