x
Вхід
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Пожиттєва на раму | 12 міс на компоненти | Обмін/повернення протягом 14 днів
Пожиттєва на раму | 12 міс на компоненти | Обмін/повернення протягом 14 днів
Артикул: 728172001
Наявність: Продано

Велосипед 28" Marin FAIRFAX 1 рама - XS 2021 Gloss Black/Satin Black
Артикул: 728172001 id:(80090)
Артикул: 728172001 id:(80090)
Характеристики
| Кількість швидкостей | 21 швидкість |
| Діаметр колеса | 28 дюймов |
| Колір | Gloss Black/Satin Black |
| Рама | Алюминиевая, Series 1 Fitness, внутренняя проводка тросов, крепления для крыльев и багажника |
| Вилка | Ригидная, хромолевая |
| Гальмівна система | Дисковые механические, Power CX7, Shimano Pad Compatible, 160 мм ротор |
| Передній перемикач | Shimano TY510 |
| Задній перемикач | Shimano Tourney, на 7 скоростей |
| Манетки | Shimano EF41 Shifter/Brake Lever Combo, 3x на 7 скоростей |
| Ободи | Marin, двойные алюминиевые, Machined Sidewall |
| Втулки | Кованый алюминиевый сплав, Disc, 32H |
| Шини | Marin Fitness 700Cx35mm |
| Педалі | Commute Platform |
| Шатуни | Алюминиевые, Steel Chainrings, 48/38/28T, Ring Guard |
| Каретка | Картридж дискові механічні квадрат |
| Ланцюг | KMC Z50 |
| Касета | SunRace, на 7 скоростей, 11-34T |
| Кермо | Marin Alloy, 30 мм Rise |
| Гріпси | Marin Commute |
| Винос керма | Алюминиевый, Marin Threadless |
| Кермова колонка | FSA, Threadless |
| Сідло | Marin Fitness Plush |
| Підседільна труба | Алюминиевый, Marin, 27.2 мм |
| Особливість | Пожизненная гарантия на ригидные рамы / вилки |
- Рік 2021
- Діаметр колеса 28
- Тип амортизації Без амортизации
- Тип гальм Дисковые механические
- Виробник Marin
- Стать Мужская
- Розмір рами 13-14 [ рост 140-155 ] XS
- Матеріал рами Алюминий
- Велосипеди Marin Fairfax
Чому варто придбати Велосипед 28" Marin FAIRFAX 1 рама - XS 2021 Gloss Black/Satin Black в нашому інтернет-магазині:
- Знайшли велосипед дешевше? Зменшимо ціну спеціально для Вас!
- Фізичний магазин у Києві - вибирай велосипед та аксесуари прямо в магазині
- Власний склад у Києві - можлива доставка в день замовлення
- Безкоштовна адресна доставка велосипедів по Києву та Україні
- Складання та налаштування вже входить у вартість велосипеда + перше ТО в Подарунок
- Ми офіційний дистриб'ютор MARIN в Україні
- На всі велосипеди MARIN йде довічна гарантія на раму від виробника
- Продаємо велосипеди вже 9 років
Залиште першим відгук на Велосипед 28 Marin FAIRFAX 1 рама - XS 2021 Gloss Black/Satin Black
Товари що користуються попитом
Електровелосипед SCOTT Sub Active eRIDE Men - XL
123214 грн.
Электровелосипед 27,5’’ Booster Courier 500W
40480 грн.






























