x
Вхід
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Пожиттєва на раму | 12 міс на компоненти | Обмін/повернення протягом 14 днів
Пожиттєва на раму | 12 міс на компоненти | Обмін/повернення протягом 14 днів
Артикул: SKD-30-89
Наявність: Продано

Велосипед 28" Marin HEADLANDS 2 рама - 54см 2021 Gloss Teal/Carbon/Magenta
Артикул: SKD-30-89 id:(80055)
Артикул: SKD-30-89 id:(80055)
Характеристики
| Кількість швидкостей | 11 скоростей |
| Діаметр колеса | 28 дюймов |
| Колір | Gloss Teal/Carbon/Magenta |
| Рама | Карбоновая, 1x Drivetrain Specific, 700c x 45 мм/650B x 50 мм Compatible, 142x12 мм Thru-Axle, внутренняя проводка тросов |
| Вилка | Карбоновая, ригидная, 12 мм Thru-Axle, Flat-Mount Disc |
| Гальмівна система | Дисковые гидравлические, Shimano GRX, 160 мм ротор |
| Передній перемикач | - |
| Задній перемикач | Shimano GRX Shadow w/ Clutch |
| Манетки | Shimano GRX GX8010, 1x на 11 скоростей, Integrated Dropper Lever |
| Ободи | Marin, двойные алюминиевые, 21 мм Inner, 21 мм Tall, готовы к бескамерному использованию |
| Втулки | Кованый алюминиевый сплав, XD Driver, 6-Bolt Disc, 32H / Кованый алюминиевый сплав, 6-Bolt Disc, 32H |
| Шини | Schwalbe G-One Performance, 700Cx40mm, Folding Bead |
| Педалі | Commute Platform |
| Шатуни | FSA Gossamer Pro, Megatooth 42T Chainring, BB386EVO Alloy Spindle |
| Каретка | FSA MegaExo Threaded |
| Ланцюг | KMC X11 |
| Касета | SunRace, на 11 скоростей XD, 10-42T |
| Кермо | Алюминиевый, с баттингом, Compact 12? Flared Drop |
| Гріпси | Marin Shock Absorbing Tape |
| Винос керма | Кованый алюминий, Marin 3D |
| Кермова колонка | FSA Orbit IS, интегрированная Cartridge Bearings, 1 1/8” x 1 1/2” |
| Сідло | Marin Beyond Road Concept Elite |
| Підседільна труба | TranzX YSP11 Dropper Post, 105 мм Travel, 27.2 мм |
| Особливість | Пожизненная гарантия на ригидные рамы / вилки |
- Рік 2021
- Тип гальм Дисковые гидравлические
- Виробник Marin
- Матеріал рами Карбон
- Розмір рами 54-55 см [ на рост 171-180 см ]
- Матеріал вилки Карбон
- Велосипеди Marin Headlands
Чому варто придбати Велосипед 28" Marin HEADLANDS 2 рама - 54см 2021 Gloss Teal/Carbon/Magenta в нашому інтернет-магазині:
- Знайшли велосипед дешевше? Зменшимо ціну спеціально для Вас!
- Фізичний магазин у Києві - вибирай велосипед та аксесуари прямо в магазині
- Власний склад у Києві - можлива доставка в день замовлення
- Безкоштовна адресна доставка велосипедів по Києву та Україні
- Складання та налаштування вже входить у вартість велосипеда + перше ТО в Подарунок
- Ми офіційний дистриб'ютор MARIN в Україні
- На всі велосипеди MARIN йде довічна гарантія на раму від виробника
- Продаємо велосипеди вже 9 років
Залиште першим відгук на Велосипед 28 Marin HEADLANDS 2 рама - 54см 2021 Gloss Teal/Carbon/Magenta
Товари що користуються попитом
Велосипед 28 Giant Revolt 1 grenadine L
81840 грн.
Велосипед 28 Giant Revolt 1 deep lake M
81840 грн.
Велосипед SCOTT Speedster Gravel 40 EQ - S52
78857 грн.
Велосипед SCOTT Speedster 30 (CN) - XL58
56678 грн.
Велосипед 28 Giant Revolt 2 black diamond L
59400 грн.
Велосипед SCOTT Speedster 30 (CN) - S52
56678 грн.
Велосипед SCOTT Speedster 50 (CN) - L56
54362 грн.
























