x
Вхід
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Пожиттєва на раму | 12 міс на компоненти | Обмін/повернення протягом 14 днів
Пожиттєва на раму | 12 міс на компоненти | Обмін/повернення протягом 14 днів
Артикул: SKD-36-87
Наявність: Продано

Велосипед 27,5" Marin WILDCAT TRAIL 3 WFG рама - XS 2021 Silver
Артикул: SKD-36-87 id:(80131)
Артикул: SKD-36-87 id:(80131)
Характеристики
| Кількість швидкостей | 16 скоростей |
| Діаметр колеса | 27,5 дюймов |
| Колір | Silver |
| Рама | Алюминиевая женская, с ниским стендовером, Series 2, 68 мм BB shell, 135 мм Forged Dropouts |
| Вилка | Амортизационная, ход - 120 мм, SR Suntour XCM HLO, гидравлический локаут, 46 мм Offset |
| Гальмівна система | Дисковые гидравлические, Tektro M275, 180 мм ротор / Tektro M275, 160 мм ротор |
| Передній перемикач | Altus Double |
| Задній перемикач | Shimano Altus, на 8 скоростей |
| Манетки | Shimano SL-M315 2x на 8 скоростей |
| Ободи | Marin, двойные алюминиевые, 25 мм Inner, Pinned Joint |
| Втулки | Кованый сплав, 6-Bolt Disc, 32H |
| Шини | WTB Trailboss Comp, 27.5/29x2.25”, Wire Bead |
| Педалі | Платформенные, нейлон |
| Шатуни | Алюминиевые, Steel Chainrings, 36/22T |
| Каретка | Картридж дискові механічні квадрат |
| Ланцюг | KMC Z51 |
| Касета | SunRace, на 8 скоростей, 11-34T |
| Кермо | Marin 31.8 Riser, 12 мм Rise, 780 мм Width |
| Гріпси | Marin MTB, Closed End |
| Винос керма | Алюминиевый, Marin, 31.8 мм Clamp, 45mm |
| Кермова колонка | FSA No.10-P |
| Сідло | Marin MTB |
| Підседільна труба | Алюминиевый, Marin, 30.9 |
| Особливість | Пожизненная гарантия на ригидные рамы / вилки |
- Рік 2021
- Діаметр колеса 27,5
- Тип амортизації Хардтейл, воздушная вилка
- Тип гальм Дисковые гидравлические
- Виробник Marin
- Стать Женская
- Розмір рами 13-14 [ рост 140-155 ] XS
- Матеріал рами Алюминий
- Велосипеди Marin Wildcat
Чому варто придбати Велосипед 27,5" Marin WILDCAT TRAIL 3 WFG рама - XS 2021 Silver в нашому інтернет-магазині:
- Знайшли велосипед дешевше? Зменшимо ціну спеціально для Вас!
- Фізичний магазин у Києві - вибирай велосипед та аксесуари прямо в магазині
- Власний склад у Києві - можлива доставка в день замовлення
- Безкоштовна адресна доставка велосипедів по Києву та Україні
- Складання та налаштування вже входить у вартість велосипеда + перше ТО в Подарунок
- Ми офіційний дистриб'ютор MARIN в Україні
- На всі велосипеди MARIN йде довічна гарантія на раму від виробника
- Продаємо велосипеди вже 9 років
Залиште першим відгук на Велосипед 27,5 Marin WILDCAT TRAIL 3 WFG рама - XS 2021 Silver
Товари що користуються попитом
Велосипед SCOTT Spark 970 orange (EU) - M
129375 грн.
Велосипед 26 Giant ATX (2023) Blue S
22220 грн.
Велосипед SCOTT Spark 950 (TW) - XL
184772 грн.
Велосипед SCOTT Scale 960 (CN) - S
67275 грн.
Велосипед SCOTT SPARK 970 синій (EU) - S
154116 грн.
Велосипед SCOTT GENIUS 920 (TW) 23 - XL
248991 грн.
Велосипед 27,5 Cyclone LLX 14” жовтий 2024
25740 грн.
Велосипед SCOTT Scale 940 red - XL
98325 грн.

























