x
Вхід
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Пожиттєва на раму | 12 міс на компоненти | Обмін/повернення протягом 14 днів
Пожиттєва на раму | 12 міс на компоненти | Обмін/повернення протягом 14 днів
Артикул: SKD-47-00
Наявність: Продано

Велосипед 28" Marin NICASIO 2 рама - 54см 2020 Satin Blue/Green/Orange
Артикул: SKD-47-00 id:(78323)
Артикул: SKD-47-00 id:(78323)
Характеристики
| Кількість швидкостей | 16 скоростей |
| Діаметр колеса | 28 дюймов |
| Рама | Хромолибденовая, Series 2 CrMo |
| Вилка | Карбоновая, ригидная. Marin Full Carbon w/ Taper Steerer, 12mm Thru-Axle |
| Гальмівна система | Дисковые гидравлические, Shimano BR-RS405 |
| Передній перемикач | Shimano Tiagra |
| Задній перемикач | Shimano Tiagra |
| Манетки | Shimano Tiagra |
| Ободи | Marin Алюминиевые, двойные, 19mm Inner, Disc Specific |
| Втулки | Алюминиевые, Disc, 32H |
| Шини | WTB, Riddler Comp, 700Cx37, Wire Bead |
| Педалі | Платформенные педали |
| Шатуни | FSA Omega MegaExo, 50/34T |
| Каретка | FSA MegaExo |
| Ланцюг | KMC X10 |
| Касета | Shimano 10-скоростей, 11-34T |
| Кермо | Marin Алюминиевый с баттингом, Compact 12, Flared Drop |
| Гріпси | Marin Comfort Tape |
| Винос керма | Алюминиевый, Marin 3D |
| Кермова колонка | FSA Orbit IS,интегрированная на пром дискові механічнішипниках |
| Сідло | Marin Beyond Road Concept |
| Підседільна труба | Алюминиевый, Marin, 27,2 мм |
- Рік 2020
- Тип гальм Дисковые гидравлические
- Виробник Marin
- Матеріал рами Хромолевая
- Розмір рами 54-55 см [ на рост 171-180 см ]
- Матеріал вилки Карбон
Чому варто придбати Велосипед 28" Marin NICASIO 2 рама - 54см 2020 Satin Blue/Green/Orange в нашому інтернет-магазині:
- Знайшли велосипед дешевше? Зменшимо ціну спеціально для Вас!
- Фізичний магазин у Києві - вибирай велосипед та аксесуари прямо в магазині
- Власний склад у Києві - можлива доставка в день замовлення
- Безкоштовна адресна доставка велосипедів по Києву та Україні
- Складання та налаштування вже входить у вартість велосипеда + перше ТО в Подарунок
- Ми офіційний дистриб'ютор MARIN в Україні
- На всі велосипеди MARIN йде довічна гарантія на раму від виробника
- Продаємо велосипеди вже 9 років
Залиште першим відгук на Велосипед 28 Marin NICASIO 2 рама - 54см 2020 Satin Blue/Green/Orange
Товари що користуються попитом
Велосипед 28 Giant Contend AR 2 concrete L
71280 грн.



























