x
Вхід
Артикул: SKD-61-93
Наявність: Продано

Велосипед 28" Marin HEADLANDS 1 рама - 52см 2022 Gloss Charcoal/Black/Roarange
Артикул: SKD-61-93 id:(80048)
Артикул: SKD-61-93 id:(80048)
Характеристики
| Кількість швидкостей | 11 скоростей |
| Діаметр колеса | 28 дюймов |
| Колір | Gloss Charcoal/Black/Roarange |
| Рама | Карбоновая, 1x Drivetrain Specific, 700c x 45 мм/650B x 50 мм Compatible, 142x12 мм Thru-Axle, внутренняя проводка тросов |
| Вилка | Карбоновая, ригидная, 12 мм Thru-Axle, Flat-Mount Disc |
| Гальмівна система | Дисковые гидравлические, Shimano GRX, 160 мм ротор |
| Передній перемикач | - |
| Задній перемикач | Shimano GRX Shadow w/ Clutch |
| Манетки | Shimano GRX RX600 |
| Ободи | Marin, двойные алюминиевые, 21 мм Inner, 21 мм Tall, готовы к бескамерному использованию |
| Втулки | Кованый алюминиевый сплав, XD Driver, 6-Bolt Disc, 32H / Кованый алюминиевый сплав, 6-Bolt Disc, 32H |
| Шини | Schwalbe G-One Performance, 700Cx40mm, Folding Bead |
| Педалі | Commute Platform |
| Шатуни | Кованый алюминий 1x11, Hollow CrMo Spindle, Narrow Wide 40T |
| Каретка | External интегрированная Cartridge Bearings |
| Ланцюг | KMC X11 |
| Касета | Shimano CS-M7000 11/42T |
| Кермо | Алюминиевый, с баттингом, Compact 12? Flared Drop, Flat Top |
| Гріпси | Marin Shock Absorbing Tape |
| Винос керма | Кованый алюминий, Marin 3D |
| Кермова колонка | FSA Orbit IS, интегрированная Cartridge Bearings, 1 1/8” x 1 1/2” |
| Сідло | Marin Beyond Road Concept |
| Підседільна труба | Алюминиевый, Marin, 27.2 мм |
| Особливість | Пожизненная гарантия на ригидные рамы / вилки |
- Рік 2022
- Тип гальм Дисковые гидравлические
- Виробник Marin
- Матеріал рами Карбон
- Розмір рами 52-53 см [ на рост 165-173 см ]
- Матеріал вилки Карбон
- Велосипеди Marin Headlands
- Тип Гравійні
Чому варто придбати Велосипед 28" Marin HEADLANDS 1 рама - 52см 2022 Gloss Charcoal/Black/Roarange в нашому інтернет-магазині:
- Знайшли велосипед дешевше? Зменшимо ціну спеціально для Вас!
- Фізичний магазин у Києві - вибирай велосипед та аксесуари прямо в магазині
- Власний склад у Києві - можлива доставка в день замовлення
- Безкоштовна адресна доставка велосипедів по Києву та Україні
- Складання та налаштування вже входить у вартість велосипеда + перше ТО в Подарунок
- Ми офіційний дистриб'ютор MARIN в Україні
- На всі велосипеди MARIN йде довічна гарантія на раму від виробника
- Продаємо велосипеди вже 9 років
Залиште першим відгук на Велосипед 28 Marin HEADLANDS 1 рама - 52см 2022 Gloss Charcoal/Black/Roarange
Товари що користуються попитом
Велосипед SCOTT Speedster 50 (CN) - L56
54362 грн.
Велосипед 28 GT GRADE AL SPORT рама - L FRG
35164 грн.
Велосипед 28 Cyclone GTX 58 Фіолетовий 2024
36344 грн.
Велосипед 28 Cyclone GTX 54 Графітовий 2024
36344 грн.
Велосипед 28 Cyclone GSX 58 Фіолетовий 2024
51480 грн.
Велосипед 28 Giant Revolt 1 deep lake M
81840 грн.



























