x
Вхід
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Пожиттєва на раму | 12 міс на компоненти | Обмін/повернення протягом 14 днів
Пожиттєва на раму | 12 міс на компоненти | Обмін/повернення протягом 14 днів
Артикул: SKD-67-92
Наявність: Продано

Велосипед 27,5" Marin WILDCAT TRAIL 1 WFG рама - L 2021 Satin Metallic Grey/Dark Silver/Light Silver
Артикул: SKD-67-92 id:(80122)
Артикул: SKD-67-92 id:(80122)
Характеристики
| Кількість швидкостей | 21 швидкість |
| Діаметр колеса | 27,5 дюймов |
| Колір | Satin Metallic Grey/Dark Silver/Light Silver |
| Рама | Алюминиевая женская, с ниским стендовером, Series 1, 68 мм BB shell, 135 мм Forged Dropouts |
| Вилка | Амортизационная, ход - 100 мм, SR Suntour XCE Disc, Preload Adjustment, 46 мм Offset |
| Гальмівна система | Дисковые механические, Power CX7, Shimano Pad Compatible, 160 мм ротор |
| Передній перемикач | Shimano FD-TX500 |
| Задній перемикач | Shimano Tourney, на 7 скоростей |
| Манетки | Shimano Tourney 3x на 7 скоростей |
| Ободи | Marin, двойные алюминиевые |
| Втулки | Formula, 32H |
| Шини | MTB, 27.5" |
| Педалі | Платформенные, нейлон |
| Шатуни | Алюминиевые, Steel Chainrings, 42/34/24T |
| Каретка | Картридж дискові механічні квадрат |
| Ланцюг | KMC Z50 |
| Касета | SunRace, на 7 скоростей, 11-34T |
| Кермо | Marin 31.8 Riser, 12 мм Rise, 780 мм Width |
| Гріпси | Marin Dual Density |
| Винос керма | Алюминиевый, Marin, 31.8 мм Clamp, 45mm |
| Кермова колонка | FSA No.10-P |
| Сідло | Marin MTB |
| Підседільна труба | Алюминиевый, Marin, 30.9 |
| Особливість | Пожизненная гарантия на ригидные рамы / вилки |
- Рік 2021
- Діаметр колеса 27,5
- Тип амортизації Хардтейл, воздушная вилка
- Тип гальм Дисковые механические
- Виробник Marin
- Стать Женская
- Розмір рами 19-20 [ рост 170-185 ] L
- Матеріал рами Алюминий
- Велосипеди Marin Wildcat
Чому варто придбати Велосипед 27,5" Marin WILDCAT TRAIL 1 WFG рама - L 2021 Satin Metallic Grey/Dark Silver/Light Silver в нашому інтернет-магазині:
- Знайшли велосипед дешевше? Зменшимо ціну спеціально для Вас!
- Фізичний магазин у Києві - вибирай велосипед та аксесуари прямо в магазині
- Власний склад у Києві - можлива доставка в день замовлення
- Безкоштовна адресна доставка велосипедів по Києву та Україні
- Складання та налаштування вже входить у вартість велосипеда + перше ТО в Подарунок
- Ми офіційний дистриб'ютор MARIN в Україні
- На всі велосипеди MARIN йде довічна гарантія на раму від виробника
- Продаємо велосипеди вже 9 років
Залиште першим відгук на Велосипед 27,5 Marin WILDCAT TRAIL 1 WFG рама - L 2021 Satin Metallic Grey/Dark Silver/Light Silver
Товари що користуються попитом
Велосипед SCOTT Aspect 920 - L
56826 грн.
Велосипед SCOTT Contessa Active 10 - M
51750 грн.
Велосипед 29 Krook 29 2025 чорний
11440 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 960 білий CN 24 - L
93051 грн.
Велосипед 29 Giant Talon 4 (2023) metall M
28600 грн.
Велосипед SCOTT Scale 980 yellow (CN) - L
54214 грн.



























