x
Вхід
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: K20017NP
Наявність: Продано

Велосипед Orbea MX 27 50 M Blue-Red 2020
Артикул: K20017NP id:(78848)
Артикул: K20017NP id:(78848)
Опис
Оплата Частями до 15-ти платежей от Приват Банк. Гарантия на Раму - Пожизненная Гарантия на Комплектующие - 24 месяцаСтрана регистрации бренда - ИспанияСтрана-производитель - ПортугалияРазмерная сетка: S – 155-160 см; M – 165-180 см; L – 178-190 см;


Обновленная линейка MX - велосипеды начального и среднего уровня для катания по пересеченной местности и городу.
Отличный выбор для начинающих и более опытных велосипедистов, которые хотят получать удовольствие от катания каждый день.
Модель Orbea MX60 обладает всеми достоинствами "старших" собратьев, но у нее есть несомненное преимущество - доступная цена.
Характеристики
| Кількість швидкостей | 14 скоростей |
| Діаметр колеса | 27,5 дюймов |
| Колір | Blue-Red |
| Рама | Алюминиевая, дискові механічні дисковые тормоза |
| Вилка | Амортизационная, ход 100 мм, SR Suntour XCE 28 Coil QR |
| Гальмівна система | Дисковые гидравлические, Shimano MT200 Hydraulic Disc |
| Передній перемикач | Shimano M315 31.8 мм, на 2 звезды |
| Задній перемикач | Shimano TY-300, на 7 скоростей |
| Манетки | Shimano SL-M315 |
| Ободи | Алюминиевые двойные, Mach1 ER20 19c |
| Втулки | Orbea |
| Шини | Kenda K1153 2.35" 22TPI |
| Педалі | VP-537 Black |
| Шатуни | Alloy forged 22x36t 7/8S |
| Ланцюг | KMC Z7 GYBR |
| Касета | Shimano HG200 12-32t 7-скоростей |
| Кермо | Алюминиевый, Flat 31.8 мм 720 мм |
| Гріпси | Эргономичные |
| Винос керма | Алюминиевый, 31.8 A:6? |
| Кермова колонка | 1-1/8" полу-интегрированная |
| Сідло | Selle Royal 2058 DRN |
| Підседільна труба | Алюминиевый, 27.2 Offset 0 |
| Особливість | Пожизненная гарантия на раму |
- Рік 2020
- Діаметр колеса 27,5
- Тип амортизації Хардтейл, пружинная вилка
- Тип гальм Дисковые гидравлические
- Виробник Orbea
- Стать Мужская
- Розмір рами 17-18 [ рост 160-175 ] M
- Матеріал рами Алюминий
Товари що користуються попитом
Велосипед BOLD LINKIN 150 PRO - M. 29 дюймів
359785 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 965 EU 24 blue - L
77526 грн.
Велосипед SCOTT ASPECT 740 granite (CN) - M
41400 грн.
Велосипед SCOTT Scale 940 red - S
98325 грн.
Велосипед SCOTT SPARK 910 чорний TW 24 - XL
310401 грн.
Велосипед SCOTT Spark 950 (EU) - L
184772 грн.
Велосипед SCOTT Scale 980 dark grey - M
54214 грн.
Велосипед SCOTT ASPECT 910 сірий KH 24 - S
62001 грн.




















