x
Вхід
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: K20617NP
Наявність: Продано

Велосипед Orbea MX 29 30 M Blue-Red 2020
Артикул: K20617NP id:(78880)
Артикул: K20617NP id:(78880)
Опис
Оплата Частями до 15-ти платежей от Приват Банк. Гарантия на Раму - Пожизненная Гарантия на Комплектующие - 24 месяцаСтрана регистрации бренда - ИспанияСтрана-производитель - ПортугалияРазмерная сетка: M – 164-180 см; L – 178-190 см; XL – 185-200 см;


Обновленная линейка MX - велосипеды начального и среднего уровня для катания по пересеченной местности и городу.
Отличный выбор для начинающих и более опытных велосипедистов, которые хотят получать удовольствие от катания каждый день.
Модель Orbea MX60 обладает всеми достоинствами "старших" собратьев, но у нее есть несомненное преимущество - доступная цена.
Характеристики
| Кількість швидкостей | 20 скоростей |
| Діаметр колеса | 29 дюймов |
| Колір | Blue-Red |
| Рама | Алюминиевая, дискові механічні дисковые тормоза |
| Вилка | Амортизационная, ход 100 мм, SR Suntour XCM RL-Coil QR |
| Гальмівна система | Дисковые гидравлические, Shimano MT200 Hydraulic Disc |
| Передній перемикач | Shimano Deore M6025 31.8 мм, на 2 звезды |
| Задній перемикач | Shimano Deore M6000 GS Shadow Plus Direct Mount, на 10 скоростей |
| Манетки | Shimano Deore M6000 |
| Ободи | Алюминиевые двойные, Orbea Black Rock 23c Disc |
| Втулки | Orbea |
| Шини | Kenda K1153 2.35" 30TPI |
| Педалі | VP-537 Black |
| Шатуни | Orbea Alloy 26x36t 10S |
| Ланцюг | KMC X10 |
| Касета | Sun Race 11-42t 10-скоростей |
| Кермо | Алюминиевый, Flat 31.8 мм 720 мм |
| Гріпси | Эргономичные |
| Винос керма | Алюминиевый, 31.8 мм |
| Кермова колонка | 1-1/8" полу-интегрированная |
| Сідло | Selle Royal 2058 DRN |
| Підседільна труба | Алюминиевый, 27.2 Offset 0 |
| Особливість | Пожизненная гарантия на раму |
- Рік 2020
- Діаметр колеса 29
- Тип амортизації Хардтейл, пружинная вилка
- Тип гальм Дисковые гидравлические
- Виробник Orbea
- Стать Мужская
- Розмір рами 17-18 [ рост 160-175 ] M
- Матеріал рами Алюминий
Товари що користуються попитом
Велосипед 27,5 Winner Special 17 Синій 2022
17380 грн.
Велосипед SCOTT ASPECT 950 сірий EU - L
41301 грн.
Велосипед NORCO SIGHT A2 SRAM M29 ORANGE/GREY
152398 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 970 сірий EU 25 - XL
59143 грн.
Велосипед SCOTT Contessa Active 10 - S
51750 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 970 червоний CN 24 - M
72351 грн.
Велосипед SCOTT Contessa Active 20 (CH) - XL
41400 грн.
Велосипед SCOTT Aspect 940 granite (KH) - XL
43371 грн.




















