x
Вхід
Велосипед 26 Pride Marvel 6.3 рама - XS помаранчевий 2019
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: SKD-82-38
Наявність: Продано

Велосипед 26 Pride Marvel 6.3 рама - XS помаранчевий 2019
Артикул: SKD-82-38 id:(78390)
Артикул: SKD-82-38 id:(78390)
Опис
Оплата Частями от Приват-Банка до 15 платежей! В этом сезоне модель Marvel доступна в трех размерах колес и в трех уровнях комплектации. А это значит, что она перекрівает практически любой запрос в самом продаваемом сегменте МТБ!
Характеристики
| Вага | 14,5 кг |
| Кількість швидкостей | 24 скорости |
| Діаметр колеса | 26 дюймов |
| Рама | Алюминиевая Pride |
| Вилка | Амортизационная Suntour SF-XCT, с ходом 100 мм |
| Гальмівна система | Дисковые гидравличиские, Shimano BR-M315 |
| Передній перемикач | Shimano Tourney, FD-TX800, на 3 скорости |
| Задній перемикач | Shimano RD-M360 Acera, на 8 скоростей |
| Манетки | Shimano SL-M310 ALTUS |
| Касета | SunRace M55, 11-32T, на 8 звезд |
| Шатуни | Prowheel, алюминиевые, 24/34/42T, 165 мм |
| Сідло | Pride, эргономичное |
| Ланцюг | KMC |
| Кермо | Pride, алюминиевый, 25,4х560 мм, підйом 20 мм |
| Винос керма | Pride, алюминиевый, 60 мм |
| Ободи | Двойные алюминиевые, 19 мм |
| Втулки | Quando, алюминиевые, 32Н |
| Шини | Универсальные Innova 26x2,0’' |
- Рік 2019
- Діаметр коліс 26 дюймов
- Тип амортизації Хардтейл, пружинная вилка
- Тип гальм Дисковые гидравлические
- Виробник Pride
- Дитина Мальчик
- Вік от 8 лет [от 130 см]
- Рама Алюминиевая
- Задня втулка Многоскоростная
Товари що користуються попитом
Велосипед 24 Krook 24 2025 сірий
10120 грн.
Велосипед 16 PRIDE GLIDER 16 (2026) Red-Gray
14080 грн.
Велосипед 24 Krook 24 2025 чорний
10120 грн.
Велосипед 12 Giant Pre Girl Рожевий
7920 грн.
Велосипед 24 Giant ARX (2025) metallic green
25080 грн.
Велосипед 24 Pride FRIDA 4.1 Рожевий 2019
14300 грн.
Беговел 12 Krook 12 2025 білий
2200 грн.
Біговел DRAG 12 Kick зелений
3362 грн.
Велосипед SCOTT CONTESSA 14 рожевий CN
18038 грн.
Велосипед 24 Giant ARX 24 metallic green
23320 грн.
Велосипед 20 Cannondale TRAIL SS OS 2025 RRD
16500 грн.
Біговел DRAG 12 Kick синій
3362 грн.















