Вісь втулки задня Longus MTB на гайках 3/8"x26T, довжина 175 мм, загартована сталь
Артикул: ple398383
Наявність: В наявності
Цей товар Ви можете забрати з нашого магазину самовивозом найближчим часом
За адресою: м.Київ, вул.Здолбунівська 7г, ТЦ "Novus"
Графік роботи магазину: Пн-Нд з 11-00 до 19-00

Артикул: ple398383 id:(97800)
Вісь Втулки Задня Longus MTB — Надійність Загартованої Сталі
Вісь втулки задня Longus MTB є високоміцним компонентом, розробленим для забезпечення довговічності та надійності заднього колеса гірського велосипеда. Вісь виготовлена з загартованої сталі, що робить її стійкою до високих навантажень і деформацій, які неминучі при агресивній їзді по бездоріжжю. Стандарт різьблення 3/8"x26T є класичним для втулок, що кріпляться за допомогою гайок.
Загальна довжина осі 175 мм забезпечує сумісність з більшістю стандартних задніх втулок, що використовують гайкове кріплення. Цей тип кріплення відомий своєю надійністю та стійкістю до вібрацій порівняно з ексцентриками, що є важливим для MTB. Комплект поставляється готовим до встановлення, включаючи вісь та супутні елементи (гайки, конуси тощо, що є частиною стандартного комплекту MTB осі).
Longus: Довговічність та Міцність Осі на Гайках 175 мм
Вага осі становить 156 г, що є оптимальним показником для компонента, виготовленого із загартованої сталі та призначеного для навантажених вузлів. Longus приділяє особливу увагу точності виготовлення різьблення та конусів, що є критичним для правильної роботи підшипників втулки та уникнення люфту. Використання якісних матеріалів гарантує, що вісь витримає багато років інтенсивної експлуатації, включаючи стрибки та їзду по складних трасах.
Цей комплект задньої осі Longus – це практичний вибір для ремонту або модернізації вашої задньої втулки. Він забезпечує надійну фіксацію колеса, високу жорсткість вузла та спокій за технічний стан вашого велосипеда. Загартована сталь гарантує максимальний ресурс при мінімальній ціні.
Чому механіки обирають задню вісь Longus MTB на гайках?
Ця вісь виготовлена із загартованої сталі, що гарантує максимальну міцність і стійкість до згинання. Стандарт 3/8"x26T та довжина 175 мм забезпечують сумісність з більшістю класичних MTB втулок на гайках. Кріплення на гайках відоме своєю надійністю фіксації колеса.
Надійність та жорсткість для вашого заднього колеса!
Технічні параметри осі Longus
Матеріал: Загартована сталь
Висока міцність і стійкість до деформацій.
Довжина 175 мм
Стандартний розмір для задніх MTB втулок.
Кріплення на гайках
Забезпечує надійну фіксацію колеса.
Оптимальна вага 156 г
Мінімальне збільшення маси при максимальній надійності.
| Бренд | Longus |
| Тип осі | Задня втулка |
| Тип кріплення | На гайках |
| Стандарт різьблення | 3/8"x26T |
| Довжина осі | 175 мм |
| Матеріал | Загартована сталь |
| Вага | 156 г |
| Сумісність | MTB велосипеди |



























