Камера 26" x 2.10-3.00" (54/75x559) FV 33мм MITAS (RUBENA) DOWNHILL D11DH DHC 1.4mm коробк
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: TUB-G2-05
Наявність: Продано
У Вас є можливість вибирати будь-який неакційний товар, що в наявності на фізичному магазині в подарунок на вказану суму
В якості подарунка можна вибрати не тільки аксесуари, запчастини або одяг, але й отримати знижку на другий велосипед у розмірі суми подарунка
*Важливо знати, при оформленні Оплати Частинами, бонуси та подарунки не нараховуються

Артикул: TUB-G2-05 id:(64955)
DOWNHILL COMPOUND (DHC) - используется смесь для экстримальной нагрузки. Максимальная толщина стенки из камер Rubens -1,5 мм
Высококачественная камера от немецкого производителя Rubena. Изготовлена из прочной и эластичной резиновой смеси что позволяет долгое время обходится без подкачки колес.
| ETRTO | 54 / 75 - 559 DH |
| Діаметр | 26 дюймов / 559 мм |
| Ширина | 2,1 - 3,0 дюймов / 54 - 75мм |
| Тип нипелю | Велосипедный / Presta |
| Довжина нипелю | 33 мм |
| Ковпачок | Красный |
| Коробка | Есть |
| Вага | 351 грамм |
- Виробник Mitas [Rubena]
- Діаметр 26 дюймів [559 мм]
- Ширина 54 - 75 мм
- Тип ніпеля Велосипедний [Presta]
- Довжина ніпеля 33 мм
- Особливості В коробці























