x
Вхід
Камера 29" х 1.75-2.25" Innova presta FV 35mm, в коробці
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: TUB-33-18
Наявність: Продано
Гарантія кращої ціни
Яким може бути подарунок:
У Вас є можливість вибирати будь-який неакційний товар, що в наявності на фізичному магазині в подарунок на вказану суму
В якості подарунка можна вибрати не тільки аксесуари, запчастини або одяг, але й отримати знижку на другий велосипед у розмірі суми подарунка
*Важливо знати, при оформленні Оплати Частинами, бонуси та подарунки не нараховуються
Знайшли дешевше?
До порівняння

Камера 29" х 1.75-2.25" Innova presta FV 35mm, в коробці
Артикул: TUB-33-18 id:(64979)
Артикул: TUB-33-18 id:(64979)
Опис
ETRTO
44 / 54x622
Диаметр
29 дюймов / 622 мм
Ширина
1,75 - 2,1 дюймов / 44 - 54 мм
Тип ниппеля
Велосипедный / Presta
Длина ниппеля
33 мм
Колпачок
Черный
Коробка
Без к...
Характеристики
| ETRTO | 44 / 54x622 |
| Діаметр | 29 дюймов / 622 мм |
| Ширина | 1,75 - 2,1 дюймов / 44 - 54 мм |
| Тип нипелю | Велосипедный / Presta |
| Довжина нипелю | 33 мм |
| Ковпачок | Черный |
| Коробка | Без коробки |
| Вага | n\a |
- Діаметр 29 дюймів [622 мм]
- Ширина 40 - 54 мм
- Тип ніпеля Велосипедний [Presta]
- Довжина ніпеля 33 мм
Товари що користуються попитом

























