x
Вхід
Камера Innova 29X1.75/2.125 Schrader A/V 35mm
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: TUB-81-00
Наявність: Продано
Гарантія кращої ціни
Яким може бути подарунок:
У Вас є можливість вибирати будь-який неакційний товар, що в наявності на фізичному магазині в подарунок на вказану суму
В якості подарунка можна вибрати не тільки аксесуари, запчастини або одяг, але й отримати знижку на другий велосипед у розмірі суми подарунка
*Важливо знати, при оформленні Оплати Частинами, бонуси та подарунки не нараховуються
Знайшли дешевше?
До порівняння

Камера Innova 29X1.75/2.125 Schrader A/V 35mm
Артикул: TUB-81-00 id:(64980)
Артикул: TUB-81-00 id:(64980)
Опис
ETRTO
44 / 54 - 622
Диаметр
2,1 дюймов / 622 мм
Ширина
1,75 - 2,1 дюймов / 37 - 54 мм
Тип ниппеля
Автомобильный / Schrader
Длина ниппеля
35 мм
Колпачок
Черный
Коробка
Без ...
Характеристики
| ETRTO | 44 / 54 - 622 |
| Діаметр | 2,1 дюймов / 622 мм |
| Ширина | 1,75 - 2,1 дюймов / 37 - 54 мм |
| Тип нипелю | Автомобильный / Schrader |
| Довжина нипелю | 35 мм |
| Ковпачок | Черный |
| Коробка | Без коробки |
| Вага | n\a |
- Діаметр 29 дюймів [622 мм]
- Ширина 40 - 54 мм
- Тип ніпеля Автомобільний [Schrader]
- Довжина ніпеля 35 мм
Товари що користуються попитом
























