x
Вхід
Покришка 26X1.35 (35-559) Schwalbe Kojak Raceguard, Folding, B/B-Sk Hs385 Spc 67 EPI
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-77-49
Наявність: Продано

Покришка 26X1.35 (35-559) Schwalbe Kojak Raceguard, Folding, B/B-Sk Hs385 Spc 67 EPI
Артикул: TIR-77-49 id:(80452)
Артикул: TIR-77-49 id:(80452)
Опис
Чудова фолдінгова (безкаркасна) покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-77-49Офіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11600045.02
Performance Line - це середня лінійка якості у Schwalbe.
Як заявляє сам виробник :"Відмінна якість для інтенсивного використання"

4-тий клас захисту з 7ми Schwalbe RACEGUARD
Захист для швидких та легких шин. Поясок захисту від проколів, який виготовлений з подвійної нейлонової тканини не гарантує максимальний захист, але покращує базовий не збільшуючи суттєво вагу покришки.

Компаунд ADDIX PERFORMANCE
Дуже міцний та універсальний компаунд у покришках лінійки Schwalbe з високими характеристиками та широким спектром використання.
Характеристики
| Модель | Schwalbe Kojak |
| Діаметр | 26 дюймів / 559 мм |
| Ширина | 1,35 дюйма / 35мм |
| Колір | Чорний |
| Вага | 330 грам |
| Навантаження | 100 кг |
| Корд | Folding / Кевларовий |
| Електро | - |
| Компаунд | ADDIX |
| Номер в каталозі | 11600045.02 |
| ERTRO | 35-559 |
| Технології | RaceGuard |
| Безкамерність | Покришка під камеру |
| Лінійка якості | Performance Line |
| Особливість | 4-тий клас захисту від проколів |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 26 дюймів [559 мм]
- Ширина 1,35 дюйма [35 мм]
- Покришки Schwalbe Kojak
- Тип корду Кевларовий [Folding]
Товари що користуються попитом



























