x
Вхід
Покришка 700x28C (28-622) Schwalbe ONE PLUS Perf, SmartGuard, TwinSkin, Folding B/B HS462A ADDIX 67EPI
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-02-23
Наявність: Продано

Покришка 700x28C (28-622) Schwalbe ONE PLUS Perf, SmartGuard, TwinSkin, Folding B/B HS462A ADDIX 67EPI
Артикул: TIR-02-23 id:(88635)
Артикул: TIR-02-23 id:(88635)
Опис
Велосипедна покришка Schwalbe One Plus від кращого німецького бренду з компаундом ADDIXОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11654449
Performance Line - це середня лінійка якості у Schwalbe.
Як заявляє сам виробник :"Відмінна якість для інтенсивного використання"

7-мий клас захисту Schwalbe SMARTGUARD
Найвищий рівень захисту покришки забезпечує додаткова вставка з індійського каучуку товщиною 5мм. З таким захистом можна забути про будь-які проколи.

Компаунд ADDIX PERFORMANCE
Дуже міцний та універсальний компаунд у покришках лінійки Schwalbe з високими характеристиками та широким спектром використання.
Характеристики
| Модель | Schwalbe One Plus |
| Діаметр | 28 дюймів / 622 мм |
| Ширина | 1,1 дюйма / 28 мм |
| Колір | Чорний |
| Вага | 415 грам |
| Навантаження | 70 кг |
| Корд | Folding / Кевларовий |
| Електро | - |
| Компаунд | ADDIX |
| Номер в каталозі | 11654449 |
| ERTRO | 28-622 |
| Технології | SmartGuard |
| Безкамерність | Покришка під камеру |
| Лінійка якості | Performance Line |
| Особливість | 7-мий (Найвищий) клас захисту від проколів |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 28 дюймів [622 мм]
- Ширина 1,10 дюйма [28 мм]
- Покришки Schwalbe One
- Рівень захисту Високий
- Тип корду Кевларовий [Folding]
Товари що користуються попитом
Покришка Haussmann 700x50 Hutchinson
675 грн.


























