x
Вхід
Покришка 20X2.25 (57-406) Schwalbe Jumpin Jack Hs331 Proformance B/B Orc, 67 EPI
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-02-63
Наявність: Продано

Покришка 20X2.25 (57-406) Schwalbe Jumpin Jack Hs331 Proformance B/B Orc, 67 EPI
Артикул: TIR-02-63 id:(70892)
Артикул: TIR-02-63 id:(70892)
Опис
Чудова покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-02-63Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11100135.02
Защита Schwalbe
LiteSkin & Performance Шины, сделанные на основе высоко качественного каркаса без специального защитного слоя.

Характеристики
| Діаметр | 20 дюймов / 406 мм |
| Ширина | 2,25 дюйма / 57 мм |
| Колір | Черный |
| Вага | 640 грамм |
| Тиск | до 4,5 атм. / 65 psi |
| Навантаження | до 80 кг |
| Корд | Wired / стальной |
| EPI | 67 TPI |
| Особливість |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 20 дюймів [406 мм]
- Ширина 2,25 дюйма [57 мм]
- Покришки Schwalbe Jumpin Jack
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























