x
Вхід
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Пожиттєва на раму | 12 міс на компоненти | Обмін/повернення протягом 14 днів
Пожиттєва на раму | 12 міс на компоненти | Обмін/повернення протягом 14 днів
Артикул: SKD-71-38
Наявність: очікуємо поставку
Передзамовляй з вигодою
38110
Оформлюй передзамовлення
Кешбек 381 грн 1905 грн
Незгоральні бонуси:
Зробіть у нас покупку та отримайте бонусні гривні на рахунок
Сплачуйте бонусами до 30% вартості наступної покупки
*Важливо знати, при оформленні Оплати Частинами, бонуси та подарунки не нараховуються
Знайшли дешевше?
До порівняння
від 2997грн\міс
від 2997грн\міс

Велосипед 27,5" Cannondale BAD BOY 3 рама - M 2025 BBQ чорно-матовий
Артикул: SKD-71-38 id:(78258)
Артикул: SKD-71-38 id:(78258)
38110
Характеристики
| Кількість швидкостей | 16 |
| Діаметр колеса | 27.5 дюймов |
| Колір | BBQ - Черный |
| Рама | SmartForm C2 Alloy, integrated Urban Armor bumper, BSA threaded BB, 1-1/8" headtube |
| Вилка | Lefty Rigid, 1-1/8" steerer |
| Гальмівна система | Shimano MT200 hydro disc, 160/160mm RT26 rotors |
| Передній перемикач | Shimano Tourney, 31.8 clamp |
| Задній перемикач | Shimano Altus |
| Манетки | Shimano Easy Fire EF505, 2x8 |
| Ободи | Cannondale, double wall, 32h |
| Втулки | Передняя - Lefty 50 front; Задняя - Formula DC-1422 QR |
| Шини | Передняя - WTB Byway, 650b x 40c; Задняя - WTB Byway, 650b x 40c |
| Педалі | Cannondale Urban Pedal |
| Шатуни | Shimano, 46/30 |
| Каретка | Sealed Cartridge |
| Ланцюг | KMC X8, 8-speed |
| Касета | Shimano HG41, 11-31, 8-speed |
| Кермо | 6061 double-butted, 25mm rise, 680mm |
| Гріпси | Cannondale Comfort |
| Винос керма | Bad Boy, 6061 alloy, 31.8, 60mm |
| Кермова колонка | Tange Semi-Integrated |
| Сідло | Cannondale Urban |
| Підседільна труба | Alloy, 31.6 x 350mm |
| Особливість | Пожизненная гарантия на раму |
- Рік 2025
- Діаметр колеса 27,5
- Тип амортизації Хардтейл, пружинна вилка
- Тип гальм Дискові гідравлічні
- Виробник Cannondale
- Стать Чоловіча [унісекс]
- Розмір рами 17-18 [ 160-175 см ] M
- Матеріал рами Алюміній
- Велосипеди Cannondale Bad Boy
- Наявність На складі
Чому варто придбати Велосипед 27,5" Cannondale BAD BOY 3 рама - M 2025 BBQ чорно-матовий в нашому інтернет-магазині:
- Знайшли велосипед дешевше? Зменшимо ціну спеціально для Вас!
- Фізичний магазин у Києві - вибирай велосипед та аксесуари прямо в магазині
- Власний склад у Києві - можлива доставка в день замовлення
- Безкоштовна адресна доставка велосипедів по Києву та Україні
- Складання та налаштування вже входить у вартість велосипеда + перше ТО в Подарунок
- Ми є офіційним дистриб'ютором Cannondale в Україні
- На всі велосипеди Cannondale йде довічна гарантія на раму від виробника
- Продаємо велосипеди вже 12 років
Відгуки покупців про Велосипед 27,5 Cannondale BAD BOY 3 рама - M 2025 BBQ чорно-матовий (2)
Василь, 20 грудня 2025 р..
Крутий міський байк! Зовнішній вигляд просто бомба. Рама дуже жорстка і відзывчива.
Константин, 22 лютого 2025 р..
Крутой городской байк! Внешний вид просто бомба. Рама очень жесткая и отзывчивая.
Товари що користуються попитом
Велосипед 26 Giant ARX (2025) black
28380 грн.
Велосипед Orbea Carpe 25 20 M Red-Black 2020
30749 грн.




























