Мастило RockShox Maxima Suspension Oil PLUSH, 7wt 1 Літр - (Амортизатор демпфер)
Кур'єром по Києву Доставимо сьогодні Безкоштовно
Новою поштою Відправимо сьогодні Безкоштовно
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: 11.4115.094.040
Наявність: В наявності
від 88грн\міс
від 88грн\міс

Артикул: 11.4115.094.040 id:(102594)
Спеціалізоване мастило для амортизаційних систем
RockShox Maxima Suspension Oil PLUSH 7wt — це демпферна рідина, створена спеціально для сучасних підвісок, що вимагають точної та передбачуваної роботи при різних навантаженнях.
Високоякісна формула Maxima
У співпраці з Maxima Racing Oils створено склад, який демонструє чудову стійкість до температурних змін, знижене піноутворення та мінімальне тертя для найкращої чутливості підвіски.
Професійний формат обслуговування
Об’єм 1 літр оптимальний для майстерень або велоентузіастів, які регулярно обслуговують власну підвіску. Підходить для всіх типів демпферів RockShox, що використовують рідину 7wt.
Надійність у будь-яких умовах
Забезпечує стабільну в'язкість та продуктивну роботу амортизаторів навіть під час тривалого катання. Допомагає продовжити ресурс компонентів і зберігає високу продуктивність.
| Бренд | RockShox |
| Модель | Maxima Suspension Oil PLUSH |
| Артикул | 11.4115.094.040 |
| Тип | Демпферне мастило |
| В'язкість | 7wt |
| Обʼєм | 1 літр |
| Призначення | Обслуговування демпферів вилок і амортизаторів |
| Сумісність | Підвіски RockShox із 7wt оливою |
| Особливості | Температурна стабільність, низьке піноутворення, знижене тертя |
| Країна | США |
| Формула | Maxima Racing Oils (PLUSH) |
























