Артикул: BB19BB12112424
Наличие: В наличии
Гарантия лучшей цены
Гарантируем лучшую цену на этот товар
Нашли дешевле?
К сравнению
от 149грн\мес
от 149грн\мес
Каретка RACE FACE BB, BB124 24 Ext. Seal
Артикул: BB19BB12112424 id:(100400)
Описание
Бренд: Race Face
Тип каретки: PressFit (BB92)
Ширина корпусу рами: 124 мм
Сумісність з осьовим діаметром: 24 мм
Тип підшипників: Герметизовані підшипники для підвищеної надійності та захисту від бруду і вологи
Матеріал: Алюміній
Тип монтажу: Легкий монтаж без спеціальних інструментів...
Характеристики
- Бренд: Race Face
- Тип каретки: PressFit (BB92)
- Ширина корпусу рами: 124 мм
- Тип підшипників: Герметизовані підшипники для підвищеної надійності та захисту від бруду і вологи
- Матеріал: Алюміній
- Тип монтажу: Легкий монтаж без спеціальних інструментів, підходить для більшості рам, що підтримують стандарт PressFit 92 мм
- Артикул: BB19BB12112424
Товары, пользующиеся спросом
Каретка SRAM 09A BB30 ASSEMBLY
Каретка SRAM DUB BB30 (Road Ride) 68mm