Рюкзак DEUTER Rotsoord 25+5 колір 4409 graphite-shale Велосипедний

Кур'єром по Києву Доставимо сьогодні Безкоштовно
Новою поштою Відправимо сьогодні Безкоштовно
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Карткою онлайн, Apple Pay, Google Pay, Безготівковий для фіз та юридичних осіб, Visa, Mastercard
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: 3221022 4409
Наявність: В наявності
від 528грн\міс
від 528грн\міс

Артикул: 3221022 4409 id:(104441)
Deuter Rotsoord 25+5 graphite-shale — сучасний велорюкзак для міста та активних поїздок. Завдяки системі Airstripes зменшується контактна поверхня зі спиною, що забезпечує ефективну вентиляцію та комфорт навіть у спекотні дні. Ергономічні перфоровані лямки та регульований нагрудний ремінь гарантують надійну посадку під час руху.
Містке відділення з можливістю розширення на 5 літрів дозволяє зручно розмістити робочі документи, покупки чи екіпірування. Рюкзак оснащений окремим відділенням для ноутбука до 15”, кишенею для смартфона, передньою органайзер-кишенею та внутрішнім відділенням для цінних речей.
Для додаткової безпеки передбачені світловідбиваючі елементи, кріплення для шолома та знімний дощовик. Rotsoord — це функціональний міський рюкзак із стильним дизайном у сірому кольорі.
Бренд | Deuter |
Модель | Rotsoord 25+5 |
Артикул | 3221022 4409 |
Колір | graphite-shale (сірий) |
Призначення | велорюкзак |
Стать | чоловічий (унісекс) |
Матеріал | Поліестер 600D |
Об’єм, л | 25 + 5 (розширюваний) |
Габарити, см | 52 x 30 x 19 |
Вага, г | 1180 |
Особливості | система Airstripes, ергономічні лямки, знімний поясний ремінь, регульований нагрудний ремінь, відділення для ноутбука 15'', кишеня для смартфона, фронтальна кишеня-органайзер, кріплення для шолома, дощовик, світловідбиваючі елементи |
- Бренд Deuter
- Для кого Чоловічі [Унісекс]
- Тип рюкзака Велосипедний