x
Вхід
Велосипед 18" Pride Rider лайм/Голубий/чорний 2018
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: SKD-42-72
Наявність: Продано

Велосипед 18" Pride Rider лайм/Голубий/чорний 2018
Артикул: SKD-42-72 id:(68974)
Артикул: SKD-42-72 id:(68974)
Опис
Велосипед специально для тех кто любит легки велосипеда. Вес Велосипеда всего 11кг
Обновленный детский велосипед Pride Rider стал еще легче. Рекомендуем к покупке. Велосипед имеет яркий цвет и интересный дизайн. Ребенку понравится.
Характеристики
| Вага | 10,94 кг |
| Кількість швидкостей | 1 швидкість |
| Діаметр колеса | 18 дюймов |
| Кольори велосипеда | Лайм-голубой глягцевый |
| Рама | Алюминиевая облегченная Pride |
| Вилка | Сталева Pride Hi-Ten |
| Гальмівна система | Передний ободной Promax/ Задний ножной тормоз |
| Ланцюг | KMC Z410A на 74 звена |
| Шатуни | Prowheel S106, 32T Длиной - 114 мм |
| Кермо | Стальной Pride, Шириной - 540 мм |
| Гріпси | Резиновые эргономичные с боковой защитой |
| Ободи | Алюминиевые одинарные JHT HLQ-10C 20H |
| Шини | Innova IA-2016, 16х2,1 |
| Камери | Innova AV Shrader Автомобильный ниппель |
| Сідло | Cionlly CL-901, Подседел длиной - 200 мм |
| Педалі | Пластиковые, ударопрочные Feimin FP-855 |
- Рік 2018
- Діаметр коліс 18 дюймів
- Тип амортизації Без амортизації
- Тип гальм Обідні
- Виробник Pride
- Матеріал рами Алюміній
- Дитина Хлопчик
- Вік від 3 до 5 років [95 - 120 см]
- Задня втулка Одношвидкісна
- Велосипеди Pride Rider
- Наявність На складі
Товари що користуються попитом
Велосипед 12 Giant Pre Girl Блакитний
7920 грн.
Велосипед 24 Pride FRIDA 4.1 Рожевий 2019
14300 грн.
Велосипед 24 Winner Candy 11 Рожевий 2024
12848 грн.
Велосипед 24 Giant ARX 24 snow drift
23320 грн.
Велосипед 16 Cannondale TRAIL SS OS 2025 ELB
15840 грн.
Велосипед 16 Cannondale TRAIL FW OS 2025 ELB
16500 грн.
Велосипед 20 Cannondale TRAIL SS OS 2025 BPL
16500 грн.
Велосипед 20 Cannondale TRAIL OS 2025 VLT
21340 грн.
Біговел DRAG 12 Kick червоний
3362 грн.
Велосипед SCOTT CONTESSA 24 RIGID (CN)
26910 грн.
Велосипед 24 Winner CANDY 11 (2025) Білий
12320 грн.
Велосипед 24 Cannondale TRAIL OS 2024 MDN
25476 грн.
Велосипед SCOTT CONTESSA 14 рожевий CN
18038 грн.














