x
Вхід
Велосипед 18" Pride Robot чорний/Червоний/помаранчевий Лак 2017
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: SKD-59-00
Наявність: Продано

Велосипед 18" Pride Robot чорний/Червоний/помаранчевий Лак 2017
Артикул: SKD-59-00 id:(68975)
Артикул: SKD-59-00 id:(68975)
Опис
Новинка в линейке. Pride Robot 2017 - только для крутых парней.
Рекордно низкий вес, спортивная посадка, очень привлекательная раскраска - все это новый детский велосипед Pride Robot/ Рекомендуем приобрести ребенку именно эту модель
Характеристики
| Вага | 10,84 кг |
| Кількість швидкостей | 1 швидкість |
| Діаметр колеса | 18 дюймов |
| Кольори велосипеда | Черно-красный глягцевый |
| Рама | Алюминиевая облегченная Pride |
| Вилка | Сталева Pride Hi-Ten |
| Гальмівна система | Передний ободной Promax/ Задний ножной тормоз |
| Ланцюг | KMC Z410A на 74 звена |
| Шатуни | Prowheel S106, 32T Длиной - 114 мм |
| Кермо | Стальной Pride, Шириной - 540 мм |
| Гріпси | Резиновые эргономичные с боковой защитой |
| Ободи | Алюминиевые одинарные JHT HLQ-10C 20H |
| Шини | Innova IA-2016, 16х2,1 |
| Камери | Innova AV Shrader Автомобильный ниппель |
| Сідло | Cionlly CL-901, Подседел длиной - 200 мм |
| Педалі | Пластиковые, ударопрочные Feimin FP-855 |
- Рік 2017
- Діаметр коліс 18 дюймів
- Тип амортизації Без амортизації
- Тип гальм Обідні
- Виробник Pride
- Матеріал рами Алюміній
- Дитина Хлопчик
- Вік від 3 до 5 років [95 - 120 см]
- Задня втулка Одношвидкісна
- Велосипеди Pride Rocket
- Наявність На складі
Товари що користуються попитом
Велосипед SCOTT Contessa 14 (KH) - One Size
13306 грн.
Велосипед 20 Giant ARX (2025) soap suds
23540 грн.
Велосипед SCOTT Contessa 14 (CN) - One size
13306 грн.
Велосипед 16 PRIDE GLIDER 16 (2026) Red-Gray
14080 грн.
Біговел DRAG 12 Kick чорний
3362 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 20 сірий CN 23
20601 грн.
Велосипед 24 Giant ARX (2025) soap suds
25080 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 24 (KH) - One size
23311 грн.



















