x
Вхід
Велосипед 24" Pride Brave 21 синій/Голубий/лайм Мат 2018
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: SKD-06-22
Наявність: Продано

Велосипед 24" Pride Brave 21 синій/Голубий/лайм Мат 2018
Артикул: SKD-06-22 id:(69514)
Артикул: SKD-06-22 id:(69514)
Опис
Недорогой но качественный детский велосипед Pride Brave 21 с передачами и амортизатором на вилке.
Подростковый велосипед Pride Brave подойдет мальчикам в возрасте от 6-ти лет.
Характеристики
| Вага | 15,09 кг |
| Кольори велосипеда | Черно-голубой \ Сине-голубой |
| Рама | Сталева рама Pride Hi-Ten |
| Вилка | Амортизационная Zoom CH-386, с ходом - 50 мм |
| Передній перемикач | Shimano FD-TY500 на 3 звезды |
| Задній перемикач | Shimano RD-TY300, на 7-мь звезд |
| Манетки | Shimano ST-EF4 |
| Гальмівна система | Передний V-br Promax / Задний V-br Promax |
| Ланцюг | KMC Z410A |
| Шатуни | 124/34/42T стальные, Длинной - 165 мм |
| Співвідношення передач | 3х7 швидкість |
| Кермо | Стальной Pride, Ширина=560мм |
| Гріпси | Резиновые эргономичные |
| Ободи | Алюминиевые двойные |
| Шини | Полуслик Innova 24x2.0 |
| Камери | Innova AV Shrader Автомобильный ниппель |
| Сідло | Cionlly CL-901, дискові механічніседел - 250 мм |
| Кількість швидкостей | 21 швидкість |
| Діаметр колеса | 24 дюйма |
| Педалі | Пластиковые, ударопрочные Feimin FP-855 |
- Рік 2018
- Діаметр коліс 24 дюйма
- Тип амортизації Хардтейл, пружинна вилка
- Тип гальм Обідні
- Виробник Pride
- Матеріал рами Алюміній
- Дитина Хлопчик
- Вік від 9 років [від 130 см]
- Задня втулка Багатошвидкісна
- Велосипеди Pride Brave
- Наявність На складі
Товари що користуються попитом
Велосипед SCOTT SCALE 24 (KH) - One size
23311 грн.
Велосипед 20 Giant ARX (2025) metallic green
23540 грн.
Біговел DRAG 12 Kick синій
3362 грн.
Велосипед 24 Giant ARX (2025) metallic green
25080 грн.
Велосипед SCOTT Contessa 14 (CN) - One size
13306 грн.
Біговел DRAG 12 Kick червоний
3362 грн.
Велосипед SCOTT CONTESSA 14 рожевий KH 25
17249 грн.
Велосипед 24 Giant ARX (2025) cobalt
25080 грн.
Велосипед 16 PRIDE GLIDER 16 (2026) Red-Gray
14080 грн.
Велосипед 24 Apollo NEO 7s girls Chrome Pink
16500 грн.
Велосипед 20 Cannondale TRAIL OS 2025 VLT
21340 грн.
Велосипед 20 Cannondale QUICK OS 2024 MGO
20680 грн.
Велосипед SCOTT Contessa 14 (KH) - One Size
13306 грн.
Велосипед Giant ARX 24 лайм Punch
25080 грн.













