x
Вхід
Велосипед 24" Pride Lanny 7 Білий/бірюзовий/малиновий Лак 2018
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: SKD-12-00
Наявність: Продано

Велосипед 24" Pride Lanny 7 Білий/бірюзовий/малиновий Лак 2018
Артикул: SKD-12-00 id:(68987)
Артикул: SKD-12-00 id:(68987)
Опис
Pride Lanny получил стальную раму, с-ми скоростную трансмиссию от Shimano и довольно накатистые полу-сликовые покрышки
Детский велосипед Pride Lanny 2017 года на 24-х колесах имеет очень удачное цветовое решение и небольшую стоимость.
Характеристики
| Вага | 13,65 кг |
| Кольори велосипеда | Бело-бирюзовый глянцевый |
| Рама | PRIDE стальная Hi-ten |
| Вилка | PRIDE стальная Hi-ten |
| Передній перемикач | Без переднего переключателя |
| Задній перемикач | Shimano FT-35D,на 6-ть скоростей |
| Манетки | Shimano SL-RS-36-7R, на 7-ть скоростей |
| Гальмівна система | Передний Promax TX-107 / Задний Promax TX-107 |
| Ланцюг | KMC Z410A |
| Шатуни | Prowheel 36T Длинной -140 мм |
| Співвідношення передач | 1х7 швидкість |
| Кермо | Стальной Pride, Ширина=560мм |
| Гріпси | Резиновые эргономичные |
| Ободи | Алюминиевые двойные |
| Шини | Innova полуслик, 24х2,1 |
| Камери | Innova AV Shrader Автомобильный ниппель |
| Сідло | Cionlly CL-901, дискові механічніседел - 250 мм |
| Кількість швидкостей | 6 швидкість |
| Діаметр колеса | 20 дюймов |
| Педалі | Пластиковые, ударопрочные Feimin FP-855 |
- Рік 2018
- Діаметр коліс 24 дюйма
- Тип амортизації Хардтейл, пружинна вилка
- Тип гальм Обідні
- Виробник Pride
- Матеріал рами Алюміній
- Дитина Дівчинка
- Вік від 9 років [від 130 см]
- Задня втулка Багатошвидкісна
- Велосипеди Pride Stella
- Наявність На складі
Товари що користуються попитом
Велосипед SCOTT CONTESSA 14 рожевий KH 25
17249 грн.
Велосипед 12 Giant Pre Girl Блакитний
7920 грн.
Велосипед 20 Pride MARVEL 2.1 2025 червоний
11000 грн.
Велосипед 24 Giant ARX (2025) cobalt
25080 грн.
Велосипед 24 Apollo NEO 7s girls Chrome Pink
16500 грн.
Біговел DRAG 12 Kick чорний
3362 грн.





















