x
Вхід
Велосипед 24" Pride Pilot Race червоний/чорний/Білий Лак 2018
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: SKD-10-78
Наявність: Продано

Велосипед 24" Pride Pilot Race червоний/чорний/Білий Лак 2018
Артикул: SKD-10-78 id:(69754)
Артикул: SKD-10-78 id:(69754)
Опис
Топовая модель в детской линейке Pride Pilot Race 2017 не оставит равнодушным ни одного парня
Детский велосипед Pride Pilot Race на 24 колесах это уменьшенная копия взрослого велосиспеда. Для настоящих гонщиков
Характеристики
| Вага | 13,4 кг |
| Кольори велосипеда | Красно-черный |
| Рама | Алюминиевая облегченная |
| Вилка | Амортизационная RST Capa T 24, с ходом - 50 мм |
| Передній перемикач | Shimano FD-TY500 на 3 звезды |
| Задній перемикач | Shimano RD-M360 ACERA, на 8-мь звезд |
| Манетки | Shimano SL-M310 ALTUS, 3x8 скоростей |
| Гальмівна система | Механическая дисковая TEKTRO Novela Disc |
| Ланцюг | KMC Z410A |
| Шатуни | Алюминиевые Prowheel 24/34/42T, Длинной - 165 мм |
| Співвідношення передач | 3х8 швидкість |
| Кермо | Стальной Pride, Ширина=560мм |
| Гріпси | Резиновые эргономичные |
| Ободи | Алюминиевые двойные |
| Шини | Внедорожные Innova 24x2.1 |
| Камери | Innova AV Shrader Автомобильный ниппель |
| Сідло | Cionlly CL-901, дискові механічніседел - 300 мм |
| Кількість швидкостей | 24 скорости |
| Діаметр колеса | 24 дюйма |
| Педалі | Пластиковые, ударопрочные Feimin FP-855 |
- Рік 2018
- Діаметр коліс 24 дюйма
- Тип амортизації Хардтейл, пружинна вилка
- Тип гальм Обідні
- Виробник Pride
- Матеріал рами Алюміній
- Дитина Хлопчик
- Вік від 9 років [від 130 см]
- Задня втулка Багатошвидкісна
- Велосипеди Pride Rider
- Наявність На складі
Товари що користуються попитом
Біговел DRAG 12 Kick синій
3362 грн.
Велосипед 24 Winner CANDY 11 (2025) Білий
12320 грн.
Велосипед SCOTT CONTESSA 16 синій CN 23
18038 грн.
Велосипед 20 Cannondale QUICK OS 2024 ORC
20680 грн.
Велосипед 12 Giant Pre Boy Червоний
7920 грн.






















