x
Вхід
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: SKD-65-65
Наявність: Продано

Велосипед 26" Pride Marvel 1.0 рама - 15 ярко-салатовий/чорний 2017
Артикул: SKD-65-65 id:(69763)
Артикул: SKD-65-65 id:(69763)
Опис
Вес
13,62кг
Расцветки велосипеда
Черно-голубой / Салатовый
Количество скоростей
21 скорость
Диаметр колеса
26 дюймов
Рама
Алюминиевая Pride
Вилка
Амортизационная SrSuntour SF-M3030A, с ходом - 75мм
...
Характеристики
| Вага | 13,62кг |
| Кольори велосипеда | Черно-голубой / Салатовый |
| Кількість швидкостей | 21 швидкість |
| Діаметр колеса | 26 дюймов |
| Рама | Алюминиевая Pride |
| Вилка | Амортизационная SrSuntour SF-M3030A, с ходом - 75мм |
| Гальмівна система | Ободные типа - V-Brake |
| Манетки | Моноблоки Shimano ST-EF41, 3x7 скоростей |
| Передній перемикач | Shimano FD-TY500 Tourney |
| Задня перекидка | Shimano RD-TY300 Tourney |
| Шатуни | 170мм, 24/34/42T, сталь |
| Трещетка | Shimano MF-TZ21, 14-28T, 7 скоростей |
| Втулки | JoyTech, сталь, 32 спиці |
| Ободи | Алюминиевые двойные, 19мм |
| Шини | Innova 26x2.0 дюйма, универсальные |
| Кермо | Pride 25,4х660мм, дискові механічніъём 30мм, сталь |
| Винос керма | Pride, XS = 60мм, SM= 80мм, LXL= 100мм, сталь |
| Підседільна труба | Розміром - 27,2x350мм, алюминий |
- Рік 2017
- Діаметр колеса 26
- Тип амортизації Хардтейл, пружинная вилка
- Тип гальм Ободные
- Виробник Pride
- Стать Мужская
- Розмір рами 15-16 [ рост 150-165 ] S
- Матеріал рами Алюминий
Товари що користуються попитом
Велосипед SCOTT SCALE 940 чорний 24 - L
98571 грн.
Велосипед 27.5 Merida MATTS 20 (2024) Lime S
22633 грн.
Велосипед SCOTT SPARK 970 синій (EU) - S
154116 грн.
Велосипед SCOTT Aspect 750 orange (CN) - M
38048 грн.
























