x
Вхід
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: SKD-22-37
Наявність: Продано

Велосипед 26" Pride Marvel 2.0 рама - 15" чорний/Голубий/лайм 2017
Артикул: SKD-22-37 id:(69771)
Артикул: SKD-22-37 id:(69771)
Опис
Вес
13,16 кг
Расцветки велосипеда
Оранжево-черный /Черно-голубой
Количество скоростей
21 скорость
Диаметр колеса
26 дюймов
Рама
Алюминиевая Pride
Вилка
Амортизационная SrSuntour SF-M3030A, с ходом - 75мм
...
Характеристики
| Вага | 13,16 кг |
| Кольори велосипеда | Оранжево-черный /Черно-голубой |
| Кількість швидкостей | 21 швидкість |
| Діаметр колеса | 26 дюймов |
| Рама | Алюминиевая Pride |
| Вилка | Амортизационная SrSuntour SF-M3030A, с ходом - 75мм |
| Гальмівна система | Shimano BR-M375, дискові механічні |
| Манетки | Моноблоки Shimano ST-EF500, 3x7 скоростей |
| Передній перемикач | Shimano FD-TY500 Tourney |
| Задня перекидка | Shimano RD-TY300 Tourney |
| Шатуни | Prowheel Flint 175мм, 22/32/42T, алюминий |
| Касета | Shimano HG-20, 12-32T, 7 скоростей |
| Втулки | JoyTech, алюминий, 32 спиці |
| Ободи | Алюминиевые двойные, 20мм |
| Шини | Innova 26x2.0 дюйма, универсальные |
| Кермо | Pride 31,8х620мм, дискові механічніъём 20мм, баттинг, алюминий |
| Винос керма | Pride, SM= 80мм, LXL = 100мм, алюминий |
| Підседільна труба | Розміром - 27,2x350мм, алюминий |
- Рік 2017
- Діаметр колеса 26
- Тип амортизації Хардтейл, пружинная вилка
- Тип гальм Дисковые механические
- Виробник Pride
- Стать Мужская
- Розмір рами 15-16 [ рост 150-165 ] S
- Матеріал рами Алюминий
Товари що користуються попитом
Велосипед SCOTT SCALE 960 білий CN 24 - L
93051 грн.
Велосипед NORCO STORM 5 M29 ORANGE/CHARCOAL
19335 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 950 зелений EU 24 - S
103401 грн.
Велосипед SCOTT Spark 950 (TW) - XL
184772 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 970 сірий EU 25 - M
59143 грн.
Велосипед 26 Momentum iRide Rocker 3 White M
25200 грн.
Велосипед SCOTT Scale 920 сірий 24 - L
155151 грн.
Велосипед SCOTT Aspect 950 EQ - XXL
40907 грн.
Велосипед SCOTT Contessa Active 60 (CH) - S
23656 грн.



















