x
Вхід
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: SKD-71-39
Наявність: Продано

Велосипед 26" Pride Stella 3.0 рама - 16 Білий/малиновий/Голубий 2017
Артикул: SKD-71-39 id:(69786)
Артикул: SKD-71-39 id:(69786)
Опис
Вес
13,06 кг
Расцветки велосипеда
Бело-малиновый / Фиолетово-розовый
Количество скоростей
21 скорость
Диаметр колеса
26 дюймов
Рама
Алюминиевая Pride
Вилка
Амортизационная SrSuntour SF-M3030A, с ходом - 7...
Характеристики
| Вага | 13,06 кг |
| Кольори велосипеда | Бело-малиновый / Фиолетово-розовый |
| Кількість швидкостей | 21 швидкість |
| Діаметр колеса | 26 дюймов |
| Рама | Алюминиевая Pride |
| Вилка | Амортизационная SrSuntour SF-M3030A, с ходом - 75мм, мягкая пружина |
| Гальмівна система | Shimano BR-M375, дискові механічні |
| Манетки | Моноблоки Shimano ST-EF500, 3x7 скоростей |
| Передній перемикач | Shimano FD-TY500 |
| Задня перекидка | Shimano RD-TY300 Tourney |
| Шатуни | Prowheel Flint 170мм, 22/32/42T, алюминий |
| Касета | Shimano HG-20, 12-32T, 7 скоростей |
| Втулки | JoyTech, алюминий, 32спиці |
| Ободи | Алюминиевые двойные, 20мм |
| Шини | Innova 26x2.0 дюйма, универсальные |
| Кермо | Pride 31,8х620мм, дискові механічніъём 20мм, баттинг, алюминий |
| Винос керма | Pride, длиной: 80мм, алюминий |
| Підседільна труба | Розміром - 30,4x350мм, алюминий |
- Рік 2017
- Діаметр колеса 26
- Тип амортизації Хардтейл, пружинная вилка
- Тип гальм Дисковые механические
- Виробник Pride
- Стать Женская
- Розмір рами 15-16 [ рост 150-165 ] S
- Матеріал рами Алюминий
Товари що користуються попитом
Велосипед SCOTT Contessa Active 20 (CH) - S
41400 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 940 червоний 23 - L
98571 грн.
Велосипед SCOTT GENIUS 920 (TW) 23 - S
248991 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 980 синій EU 24 - XL
56826 грн.
Велосипед SCOTT Spark 950 (TW) - M
184772 грн.























