x
Вхід
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: SKD-39-83
Наявність: Продано

Велосипед 27,5" Pride Rebel 7.3 рама - 21" чорний/Голубий/Червоний 2017
Артикул: SKD-39-83 id:(69806)
Артикул: SKD-39-83 id:(69806)
Опис
Вес
14,4 кг
Расцветки велосипеда
Черно-голубой / Черно-оранжевый
Количество скоростей
24 скорости
Диаметр колеса
27,5 дюймов
Рама
Алюминиевая Pride гидроформированная
Вилка
Амортизационная SrSuntour SF-XC...
Характеристики
| Вага | 14,4 кг |
| Кольори велосипеда | Черно-голубой / Черно-оранжевый |
| Кількість швидкостей | 24 скорости |
| Діаметр колеса | 27,5 дюймов |
| Рама | Алюминиевая Pride гидроформированная |
| Вилка | Амортизационная SrSuntour SF-XCT, с ходом - 100мм, |
| Гальмівна система | Shimano BR-M365, Дисковые гидравлические |
| Манетки | Shimano SL-M310 ALTUS |
| Передній перемикач | Shimano FD-TX800 TourneyTX |
| Задня перекидка | Shimano RD-M3000 Acera Shadow |
| Шатуни | Prowheel Flint, 22/32/42T, 175мм, алюминий |
| Касета | Shimano HG-31, 11-32T, 8 скоростей |
| Втулки | JoyTech, алюминий, 32 спиці |
| Ободи | Алюминиевые двойные, пистонированные, 20мм |
| Шини | Kenda Small Block Eight, 27,5x2,1 дюйма |
| Кермо | Pride 31,8х680мм, дискові механічніъём 20мм, баттинг, алюминий |
| Винос керма | Pride, M = 80мм, L= 90мм, XL = 100мм, алюминий |
| Підседільна труба | Розміром - 31,6x350, алюминий |
- Рік 2017
- Діаметр колеса 27,5
- Тип амортизації Хардтейл, пружинная вилка
- Тип гальм Дисковые гидравлические
- Виробник Pride
- Стать Мужская
- Розмір рами 21-22 [ рост 180-195 ] XL
- Матеріал рами Алюминий
Товари що користуються попитом
Велосипед 29 Giant Talon 3 good grey L
29480 грн.
Велосипед SCOTT Spark 960 red (TW) - M
150075 грн.
Велосипед SCOTT Scale 970 red (CN) - XL
62100 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 950 зелений EU 24 - L
103401 грн.
Велосипед SCOTT RANSOM 930 24 - M
269001 грн.
Велосипед SCOTT Aspect 940 orange (CN) - XXL
43371 грн.
Велосипед SCOTT Spark 960 red (TW) - XL
150075 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 930 білий 24 - S
118926 грн.




















