x
Вхід
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: SKD-10-79
Наявність: Продано

Велосипед 27,5" Pride Roxy 7.1 рама - 16" Білий/коралловый/бірюзовий 2017
Артикул: SKD-10-79 id:(69808)
Артикул: SKD-10-79 id:(69808)
Опис
Вес
14,1 кг
Расцветки велосипеда
Бело-кораловый /Серо-малиновый
Количество скоростей
21 скорость
Диаметр колеса
27,5 дюймов
Рама
Алюминиевая Pride гидроформированная
Вилка
Амортизационная SrSuntour SF-M30...
Характеристики
| Вага | 14,1 кг |
| Кольори велосипеда | Бело-кораловый /Серо-малиновый |
| Кількість швидкостей | 21 швидкість |
| Діаметр колеса | 27,5 дюймов |
| Рама | Алюминиевая Pride гидроформированная |
| Вилка | Амортизационная SrSuntour SF-M3030A, с ходом - 75мм |
| Гальмівна система | Ободные типа - V-Brake |
| Манетки | Моноблоки Shimano ST-EF500, 3x7 скоростей |
| Передній перемикач | Shimano FD-TY500 Tourney |
| Задня перекидка | Shimano RD-TY300 Tourney |
| Шатуни | Prowheel Flint, 22/32/42T, 170мм, алюминий |
| Касета | Shimano HG-20, 12-32T, 7 скоростей |
| Втулки | JoyTech, алюминий, 32 спиці |
| Ободи | Алюминиевые двойные, 19мм |
| Шини | Kenda Small Block Eight, 27,5x2,1 дюйма |
| Кермо | Pride 31,8х660мм, дискові механічніъём 20мм, баттинг, алюминий |
| Винос керма | Pride, 80мм, алюминий |
| Підседільна труба | Розміром - 27,2x350, алюминий |
- Рік 2017
- Діаметр колеса 27,5
- Тип амортизації Хардтейл, пружинная вилка
- Тип гальм Ободные
- Виробник Pride
- Стать Женская
- Розмір рами 15-16 [ рост 150-165 ] S
- Матеріал рами Алюминий
Товари що користуються попитом
Велосипед SCOTT SCALE 940 чорний 24 - L
98571 грн.
Велосипед SCOTT Aspect 940 granite (KH) - L
43371 грн.
Велосипед NORCO STORM 4 XL29 GREY/GREEN
21168 грн.
Велосипед SCOTT Aspect 940 granite (KH) - S
43371 грн.
Велосипед SCOTT Aspect 950 EQ - S
40907 грн.
Велосипед SCOTT Contessa Active 10 - XS
51750 грн.
Велосипед 27.5 Merida MATTS 20 (2024) Lime M
22633 грн.
Велосипед SCOTT Scale 960 (CN) - S
85412 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 970 сірий TW 24 - M
72351 грн.



















