x
Вхід
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: SKD-27-00
Наявність: Продано

Велосипед 27,5" Pride Roxy 7.3 рама - 16 чорний/малиновий/Рожевий 2017
Артикул: SKD-27-00 id:(69816)
Артикул: SKD-27-00 id:(69816)
Опис
Вес
14,1 кг
Расцветки велосипеда
Черно-малиновый
Количество скоростей
24 скорости
Диаметр колеса
27,5 дюймов
Рама
Алюминиевая Pride гидроформированная
Вилка
Амортизационная SrSuntour SF-XCM HLO, с ходом -...
Характеристики
| Вага | 14,1 кг |
| Кольори велосипеда | Черно-малиновый |
| Кількість швидкостей | 24 скорости |
| Діаметр колеса | 27,5 дюймов |
| Рама | Алюминиевая Pride гидроформированная |
| Вилка | Амортизационная SrSuntour SF-XCM HLO, с ходом - 80мм, мягкая пружина |
| Гальмівна система | Shimano BR-M315, Дисковые гидравлические |
| Манетки | Sram X4, 3x8 скоростей |
| Передній перемикач | Shimano FD-TX800 TourneyTX |
| Задня перекидка | Sram X4 |
| Шатуни | Prowheel Flint, 22/32/42T, 170мм, алюминий |
| Касета | Shimano HG-31, 11-32T, 8 скоростей |
| Втулки | JoyTech, алюминий, 32 спиці |
| Ободи | Алюминиевые двойные, пистонированные, 20мм |
| Шини | Kenda Small Block Eight, 27,5x2,1 дюйма |
| Кермо | Pride 31,8х660мм, дискові механічніъём 20мм, баттинг, алюминий |
| Винос керма | Pride, 80мм, алюминий |
| Підседільна труба | Розміром - 27,2x350, алюминий |
- Рік 2017
- Діаметр колеса 27,5
- Тип амортизації Хардтейл, пружинная вилка
- Тип гальм Дисковые гидравлические
- Виробник Pride
- Стать Женская
- Розмір рами 15-16 [ рост 150-165 ] S
- Матеріал рами Алюминий
Товари що користуються попитом
Велосипед SCOTT SCALE 940 чорний 24 - S
98571 грн.
Велосипед SCOTT Contessa Active 30 (CH) - XS
36225 грн.
Велосипед NORCO SIGHT A2 SRAM XL29 ORANGE/GREY
152398 грн.
Велосипед SCOTT Scale 970 red (CN) - S
62100 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 970 Grey (CN) 23 - M
72351 грн.
Велосипед 27.5 Giant Talon 4 metall XS
27720 грн.
Велосипед 29 Krook 29 2025 чорний
11440 грн.
Велосипед SCOTT Scale 970 dark grey (CN) - L
62100 грн.
Велосипед SCOTT Aspect 940 granite (KH) - M
43371 грн.



















