x
Вхід
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: SKD-14-80
Наявність: Продано

Велосипед 27.5 Pride REBEL 7.2 рама - L хакі 2018
Артикул: SKD-14-80 id:(72603)
Артикул: SKD-14-80 id:(72603)
Опис
Линейка Action включает в себя три модели PRIDE Rebel. Pride Rebel 7.2 |Pride Rebel 9.2 |Pride Rebel 9.3 Все они имеют внутреннюю проводку, 9-скоростную трансмиссию и вилки с гидролокаутом.
Только гидравлика и только хардкор!
Линейка Action для тех, кто ищет адреналин в каждой поездке. Кто требователен к себе и своему велосипеду, кто уже завтра готов замахнуться на самые амбициозные цели.
Характеристики
| Вага | 14,7 кг |
| Кількість швидкостей | 27 скорости |
| Діаметр колеса | 27,5 дюймов |
| Рама | Алюминиевая Pride |
| Вилка | Амортизационная Suntour SF-XCM-HLO с ходом 120 мм |
| Гальмівна система | Дисковые гидравличиские, Shimano BR-M315 |
| Передній перемикач | Shimano, FD-M371, на 3 скорости |
| Задній перемикач | Shimano acera, RD-M3000 на 9 скоростей |
| Манетки | Shimano SL-M2000 |
| Касета | Shimano HG-200-9, 11-34T на 9 звезд |
| Шатуни | Prowheel Flint, алюминиевые 22/32/42T, 175 мм |
| Сідло | Pride, эргономичное |
| Ланцюг | KMC |
| Кермо | Pride, алюминиевый, 31,8х720 мм, дискові механічніъем 20 мм |
| Винос керма | Pride, Алюминиевый, M-80 мм, L- 90 мм, XL -100 мм |
| Ободи | Двойные алюминиевые, пистонированные 20 мм |
| Втулки | Quando, алюминиевые, 32Н |
| Шини | Kenda Small Block Eight, 27,5x2,1 |
- Рік 2018
- Діаметр колеса 27,5
- Тип амортизації Хардтейл, пружинная вилка
- Тип гальм Дисковые гидравлические
- Виробник Pride
- Стать Мужская
- Розмір рами 19-20 [ рост 170-185 ] L
- Матеріал рами Алюминий
Товари що користуються попитом
Велосипед 29 Kinetic Storm 20 Червоний 2022
11440 грн.
Велосипед 29 Giant Talon 5 metallic navy XL
26840 грн.
Велосипед SCOTT GENIUS 920 (TW) 23 - M
248991 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 970 червоний CN 24 - L
72351 грн.
Велосипед SCOTT Aspect 750 orange (CN) - M
38048 грн.
Велосипед SCOTT Contessa Active 30 (CH) - L
36225 грн.
Велосипед SCOTT Aspect 950 slate grey - XXL
41301 грн.
Велосипед BOLD LINKIN 150 PRO - XL. 29 дюймів
359785 грн.
Велосипед SCOTT Aspect 920 - L
56826 грн.
Велосипед SCOTT ASPECT 920 синій KH 24 - XL
56826 грн.


















