x
Вхід
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
5 років на раму | 12 міс на компоненти | Обмін/повернення протягом 14 днів
5 років на раму | 12 міс на компоненти | Обмін/повернення протягом 14 днів
Артикул: SKD-06-24
Наявність: Продано

Велосипед 27,5" Pride ROCKSTEADY AL 7.1 рама - L 2023 червоний
Артикул: SKD-06-24 id:(86641)
Артикул: SKD-06-24 id:(86641)
Опис
Оновлена модель легендарного Pride Rockstedy тепер в алюмінієвому виконанні
PRIDE ROCKSTEADY КОРИСТУЄТЬСЯ ВЕЛИКОЮ ПОПУЛЯРНІСТЮ У ВЕЛОСИПЕДИСТІВ, ЩО ВІДДАЮТЬ ПЕРЕВАГУ КОМФОРТНІЙ ЇЗДІ НЕ ЛИШЕ ПО АСФАЛЬТУ, А Й ПО ҐРУНТАХ
- Універсальний велосипед для будь-яких завдань
- Комфортна посадка з прямою спиною, як у круізера
- Прохідність та маневреність гірського байка
- Прості в користуванні та обслуговуванні компоненти
РАМА ТА ВИЛКА
- Рама виготовлена з сплаву алюмінію 6061Т. Цей матеріал вже давно став лідером у велобудівництві через свою міцність, жорсткість та легкість
- Вилка зроблена із сталі Hi-Ten. Цей сплав досить міцний та ремонтопридатний, а також він відмінно гасить вібрацію від дорожнього полотна
- Практично пряма посадка дозволяє довго їздити на велосипеді та не втомлюватись
- Сильно опущена верхня труба полегшує перекидання ноги через раму
- Можна встановити повнорозмірні крила, а також задній і передній багажники
КОМПЛЕКТАЦІЯ
- Діаметр коліс 27.5" робить велосипед маневреним на поворотах і різким при прискореннях
- Покришки Wanda 27.5x2.25” мають універсальний протектор, що дозволяє їздити по різним типам поверхонь
- Трансмісія початкового рівня Shimano Tourney має 7 передач ззаду і 3 спереду
- Передні зірки обладнані захистом, що вберігає штани від потрапляння в трансмісію
- Механічні дискові гальма Radius CX-7 працюють у будь-яку погоду і не вимагають спеціального інструменту для обслуговування
Характеристики
| Кількість швидкостей | 21 швидкість |
| Діаметр колеса | 27,5 дюймів |
| Колір | Чорний |
| Рама | Алюмінієва, гідроформінг |
| Вилка | Жорстка, стальна |
| Гальмівна система | Дискові механічні, Radius CX-7 |
| Передній перемикач | Shimano FD-TY500 Tourney, на 3 швидкості |
| Задній перемикач | Shimano RD-TY300 Tourney, на 7 швидкостей |
| Манетки | Shimano ST-EF41, 3*7 швидкостей |
| Ободи | Алюмінієві, дискові механічнівійні, 20мм |
| Втулки | Novatec алюміній, 32 сп, промпідшипники |
| Шини | Wanda, 27,5x2.25'', універсальні |
| Педалі | Пластикові |
| Шатуни | Алюмінієві, Prowheel Charm, 34T, 175 мм |
| Каретка | Під квадрат |
| Ланцюг | ПІд трещітку на 7 зірок |
| Касета | Трещітка Shimano MF-TZ500, 14-28T, 7 швидкостей |
| Кермо | Алюмінієве, PRIDE 31,8х720мм, підйом 25мм, баттинг |
| Гріпси | Резинові |
| Винос керма | Алюмінієвий, PRIDE 50мм |
| Кермова колонка | Напівінтегрована |
| Сідло | Ергономічне |
| Підседільна труба | Стальний, 25,4x350мм |
| Особливість | Офіційна гарантія на раму - 5 років |
- Рік 2023
- Діаметр колеса 27,5
- Тип амортизації Без амортизації
- Тип гальм Дискові механічні
- Виробник Pride
- Стать Чоловіча [унісекс]
- Розмір рами 19-20 [ 170-185 см ] L
- Матеріал рами Алюміній
- Велосипеди Pride Rocksteady
- Наявність На складі
Чому варто придбати Велосипед 27,5" Pride ROCKSTEADY AL 7.1 рама - L 2023 червоний в нашому інтернет-магазині:
- Знайшли велосипед дешевше? Зменшимо ціну спеціально для Вас!
- Фізичний магазин у Києві - вибирай велосипед та аксесуари прямо в магазині
- Власний склад у Києві - можлива доставка в день замовлення
- Безкоштовна адресна доставка велосипедів по Києву та Україні
- Складання та налаштування вже входить у вартість велосипеда + перше ТО в Подарунок
- Ми офіційний дистриб'ютор Pride в Україні
- На всі велосипеди Pride йде 5-річна гарантія на раму від виробника
- Продаємо велосипеди вже 9 років
Залиште першим відгук на Велосипед 27,5 Pride ROCKSTEADY AL 7.1 рама - L 2023 червоний
Товари що користуються попитом
Велосипед SCOTT Aspect 950 orange (CN) - M
38048 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 970 сірий EU 25 - XL
59143 грн.
Велосипед 27.5 Merida MATTS 20 (2024) Lime S
22633 грн.
Велосипед SCOTT Contessa Active 20 (CH) - L
41400 грн.
Велосипед SCOTT Contessa Active 10 - L
51750 грн.
Велосипед SCOTT Contessa Active 20 (CH) - XS
41400 грн.






















