x
Вхід
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: SKD-00-77
Наявність: Продано

Велосипед 29" Pride Rebel 9.1 рама - 17" червоний/чорний 2017
Артикул: SKD-00-77 id:(69818)
Артикул: SKD-00-77 id:(69818)
Опис
Pride Rebel 9.1 имеет вес чуть больше 14 кг. Легкая и прочная алюминиевая рама, ободные тормоза
Доступный Найнер Pride Rebel 9.1 Отличный горный велосипед с простой и проверенной навеской. Три растовки на выбор.
Характеристики
| Вага | 14,1 кг |
| Кольори велосипеда | Красно-черный / Серый лайм |
| Кількість швидкостей | 21 швидкість |
| Діаметр колеса | 29 дюймов |
| Рама | Алюминиевая Pride |
| Вилка | Амортизационная SrSuntour SF-M3030A, с ходом - 75мм |
| Гальмівна система | Ободные типа - V-Brake |
| Манетки | Моноблоки Shimano ST-EF500, 3x7 скоростей |
| Передній перемикач | Shimano FD-TY500 Tourney |
| Задня перекидка | Shimano RD-TY300 Tourney |
| Шатуни | Prowheel Flint, 22/32/42T, 175мм, алюминий |
| Касета | Shimano HG-20, 12-32T, 7 скоростей |
| Втулки | JoyTech, алюминий, 32 спиці |
| Ободи | Алюминиевые двойные, 19мм |
| Шини | Kenda Small Block Eight, 29x2,1 дюйма |
| Кермо | Pride 31,8х680мм, дискові механічніъём 20мм, баттинг, алюминий |
| Винос керма | Pride, ML= 90мм, XL = 100мм, алюминий |
| Підседільна труба | Розміром - 27,2x350, алюминий |
- Рік 2017
- Діаметр колеса 29
- Тип амортизації Хардтейл, пружинная вилка
- Тип гальм Ободные
- Виробник Pride
- Стать Мужская
- Розмір рами 17-18 [ рост 160-175 ] M
- Матеріал рами Алюминий
Товари що користуються попитом
Велосипед SCOTT Spark 950 (EU) - XL
184772 грн.
Велосипед SCOTT Aspect 750 orange (CN) - M
38048 грн.
Велосипед SCOTT Contessa Active 60 (CH) - L
23656 грн.
Велосипед SCOTT Scale 970 red (CN) - S
62100 грн.
Велосипед SCOTT Contessa Active 10 - L
51750 грн.
Велосипед SCOTT RANSOM 930 24 - L
269001 грн.
Велосипед SCOTT Scale 960 (CN) - S
67275 грн.
Велосипед SCOTT Spark 950 (TW) - XL
184772 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 940 червоний 23 - XL
98571 грн.
Велосипед SCOTT Spark 950 (EU) - M
184772 грн.


















