x
Вхід
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: SKD-00-86
Наявність: Продано

Велосипед 29" Pride Rebel 9.1 рама - 19" червоний/чорний 2017
Артикул: SKD-00-86 id:(69820)
Артикул: SKD-00-86 id:(69820)
Опис
Три размера алюминиевой рамы и две расцветки. Комплектующие начального уровня
Неприхотливый и надежный Pride Rebel 9.1 имеет достаточно небольшой вес и удачно подобранную навеску. Самый бюджетный найнер в линейке Pride 2017 года
Характеристики
| Вага | 14,2 кг |
| Кольори велосипеда | Красно-черный / Серый лайм |
| Кількість швидкостей | 21 швидкість |
| Діаметр колеса | 29 дюймов |
| Рама | Алюминиевая Pride |
| Вилка | Амортизационная SrSuntour SF-M3030A, с ходом - 75мм |
| Гальмівна система | Ободные типа - V-Brake |
| Манетки | Моноблоки Shimano ST-EF500, 3x7 скоростей |
| Передній перемикач | Shimano FD-TY500 Tourney |
| Задня перекидка | Shimano RD-TY300 Tourney |
| Шатуни | Prowheel Flint, 22/32/42T, 175мм, алюминий |
| Касета | Shimano HG-20, 12-32T, 7 скоростей |
| Втулки | JoyTech, алюминий, 32 спиці |
| Ободи | Алюминиевые двойные, 19мм |
| Шини | Kenda Small Block Eight, 29x2,1 дюйма |
| Кермо | Pride 31,8х680мм, дискові механічніъём 20мм, баттинг, алюминий |
| Винос керма | Pride, ML= 90мм, XL = 100мм, алюминий |
| Підседільна труба | Розміром - 27,2x350, алюминий |
- Рік 2017
- Діаметр колеса 29
- Тип амортизації Хардтейл, пружинная вилка
- Тип гальм Ободные
- Виробник Pride
- Стать Мужская
- Розмір рами 19-20 [ рост 170-185 ] L
- Матеріал рами Алюминий
Товари що користуються попитом
Велосипед SCOTT SPARK 950 (TW) 23 - L
206901 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 940 чорний 24 - XL
98571 грн.
Велосипед 26 Momentum iRide Rocker 3 White M
25200 грн.
Велосипед 29 Cyclone ALX L Чорний/Синій 2024
38060 грн.
Велосипед SCOTT Contessa Active 60 (CH) - S
23656 грн.























