x
Вхід
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: SKD-92-11
Наявність: Продано

Велосипед 29" Pride Rebel 9.1 рама - 21" червоний/чорний 2017
Артикул: SKD-92-11 id:(69822)
Артикул: SKD-92-11 id:(69822)
Опис
Самый бюджетный найнер 2017 года от Pride. Навеска начального уровня, доступная стоимость и прочная албминиевая рама
Pride Rebel 9.1 подойдет начинающим велолюбителям. Такой велосипед прекрасно подойдет на каждый день. Не дорогой в обслуживании. Фирменная и очень качественная алюминиевая рама от Pride.
Характеристики
| Вага | 14,3 кг |
| Кольори велосипеда | Красно-черный / Серый лайм |
| Кількість швидкостей | 21 швидкість |
| Діаметр колеса | 29 дюймов |
| Рама | Алюминиевая Pride |
| Вилка | Амортизационная SrSuntour SF-M3030A, с ходом - 75мм |
| Гальмівна система | Ободные типа - V-Brake |
| Манетки | Моноблоки Shimano ST-EF500, 3x7 скоростей |
| Передній перемикач | Shimano FD-TY500 Tourney |
| Задня перекидка | Shimano RD-TY300 Tourney |
| Шатуни | Prowheel Flint, 22/32/42T, 175мм, алюминий |
| Касета | Shimano HG-20, 12-32T, 7 скоростей |
| Втулки | JoyTech, алюминий, 32 спиці |
| Ободи | Алюминиевые двойные, 19мм |
| Шини | Kenda Small Block Eight, 29x2,1 дюйма |
| Кермо | Pride 31,8х680мм, дискові механічніъём 20мм, баттинг, алюминий |
| Винос керма | Pride, ML= 90мм, XL = 100мм, алюминий |
| Підседільна труба | Розміром - 27,2x350, алюминий |
- Рік 2017
- Діаметр колеса 29
- Тип амортизації Хардтейл, пружинная вилка
- Тип гальм Ободные
- Виробник Pride
- Стать Мужская
- Розмір рами 21-22 [ рост 180-195 ] XL
- Матеріал рами Алюминий
Товари що користуються попитом
Велосипед SCOTT ASPECT 950 сірий EU - M
41301 грн.
Велосипед SCOTT Aspect 950 orange (CN) - S
38048 грн.
Велосипед SCOTT ASPECT 740 granite (CN) - S
41400 грн.
Велосипед SCOTT Scale 960 (CN) - S
67275 грн.
Велосипед SCOTT Contessa Active 60 (CH) - S
23656 грн.
Велосипед SCOTT Contessa Active 20 (CH) - XL
41400 грн.
Велосипед SCOTT Scale 960 (CN) - L
85412 грн.
Велосипед SCOTT Aspect 750 orange (CN) - XL
38048 грн.
Велосипед SCOTT Contessa Active 30 (CN) - L
43470 грн.
Велосипед SCOTT Scale 970 dark grey (CN) - S
62100 грн.
Велосипед 27,5 Kinetic Storm 19 Жовтий 2023
12012 грн.

















