x
Вхід
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: SKD-56-87
Наявність: Продано

Велосипед 29" Pride Rebel 9.2 рама - 21" чорний/Червоний/помаранчевий 2017
Артикул: SKD-56-87 id:(69828)
Артикул: SKD-56-87 id:(69828)
Опис
Две расцветка, три разных рамы на выбор. Pride Rebel 9.2 -золотая середина и отличный выбор для настоящего велолюбителя
Алюминиевая рама, дисковая механика, амортизатор и трансмиссия от Shimano - все это новая модель Pride Rebel 9.2 2017 года.
Характеристики
| Вага | 15,0 кг |
| Кольори велосипеда | Черно-красный / Черно-синий |
| Кількість швидкостей | 24 скорости |
| Діаметр колеса | 29 дюймов |
| Рама | Алюминиевая Pride |
| Вилка | Амортизационная SrSuntour SF-XCT, с ходом - 80мм |
| Гальмівна система | Shimano BR-M375, Дисковые механические |
| Манетки | Моноблоки Shimano ST-EF500, 3x8 скоростей |
| Передній перемикач | Shimano FD-M190 |
| Задня перекидка | Shimano RD-M310 Altus |
| Шатуни | Prowheel Flint, 22/32/42T, 175мм, алюминий |
| Касета | Shimano HG-31, 11-32T, 8 скоростей |
| Втулки | JoyTech, алюминий, 32 спиці |
| Ободи | Алюминиевые двойные, пистонированные, 20мм |
| Шини | Kenda Small Block Eight, 29x2,1 дюйма |
| Кермо | Pride 31,8х680мм, дискові механічніъём 20мм, баттинг, алюминий |
| Винос керма | Pride, ML= 90мм, XL = 100мм, алюминий |
| Підседільна труба | Розміром - 27,2x350, алюминий |
- Рік 2017
- Діаметр колеса 29
- Тип амортизації Хардтейл, пружинная вилка
- Тип гальм Дисковые механические
- Виробник Pride
- Стать Мужская
- Розмір рами 21-22 [ рост 180-195 ] XL
- Матеріал рами Алюминий
Товари що користуються попитом
Велосипед SCOTT SCALE 940 чорний 24 - XL
98571 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 950 зелений CN 24 - L
103401 грн.
Велосипед SCOTT Scale 940 granite black - XL
98325 грн.
Велосипед SCOTT SPARK 960 BLUE (TW) 23 - L
147856 грн.
Велосипед SCOTT Scale 970 dark grey (CN) - S
62100 грн.
Велосипед SCOTT Scale 980 dark grey - XXL
54362 грн.
Велосипед 29 GT Zaskar FS Sport рама - S BLK
60720 грн.





















