x
Вхід
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: SKD-68-22
Наявність: Продано

Велосипед 29" Pride Rebel 9.3 рама - 19 чорний/Червоний/Сірий 2017
Артикул: SKD-68-22 id:(69831)
Артикул: SKD-68-22 id:(69831)
Опис
Горный велосипед на 29-х колесах Pride Rebel 9.3 имеет отличный накат и достойную навеску. Рама 19 и 21 дюйм на выбор
Найнер Pride Reel 9.3 выделяется среди других моделей Pride системой тормозов. Здесь она дисковая гидравлическая. Один из самых доступных велосипедов на гидравлике от Pride.
Характеристики
| Вага | 15,2 кг |
| Кольори велосипеда | Синий лайм / Черно-красный |
| Кількість швидкостей | 24 скорости |
| Діаметр колеса | 29 дюймов |
| Рама | Алюминиевая Pride гидроформированная |
| Вилка | Амортизационная SrSuntour SF-XCT, с ходом - 80мм |
| Гальмівна система | Shimano BR-M365, Дисковые гидравлические |
| Манетки | Shimano SL-M310 Altus |
| Передній перемикач | Shimano FD-M190 |
| Задня перекидка | Shimano RD-M3000 Acera Shadow |
| Шатуни | Prowheel Flint, 22/32/42T, 175мм, алюминий |
| Касета | Shimano HG-31, 11-32T, 8 скоростей |
| Втулки | JoyTech, алюминий, 32 спиці |
| Ободи | Алюминиевые двойные, пистонированные, 20мм |
| Шини | Kenda Small Block Eight, 29x2,1 дюйма |
| Кермо | Pride 31,8х680мм, дискові механічніъём 20мм, баттинг, алюминий |
| Винос керма | Pride, длиной: L= 90мм, XL = 100мм, алюминий |
| Підседільна труба | Розміром - 31,6x350, алюминий |
- Рік 2017
- Діаметр колеса 29
- Тип амортизації Хардтейл, пружинная вилка
- Тип гальм Дисковые гидравлические
- Виробник Pride
- Стать Мужская
- Розмір рами 19-20 [ рост 170-185 ] L
- Матеріал рами Алюминий
Товари що користуються попитом
Велосипед 28 Norco XFR 2 (2023) green/yellow
26004 грн.
Велосипед SCOTT SPARK 960 чорний (TW) - L
147856 грн.
Велосипед SCOTT SPARK 910 чорний TW 24 - M
310401 грн.
Велосипед SCOTT Spark 970 orange (EU) - XL
129375 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 970 Grey (CN) 23 - S
72351 грн.
Велосипед 29 Giant Talon 0 (2023) Blue M
53680 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 950 зелений EU 24 - L
103401 грн.
Велосипед SCOTT Aspect 910 - L
59537 грн.
Велосипед SCOTT Scale 980 yellow (CN) - S
54214 грн.
Велосипед SCOTT Aspect 950 orange (CN) - S
38048 грн.


















