x
Вхід
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: SKD-91-25
Наявність: Продано

Велосипед 29" Pride Rebel 9.4 рама - 17" чорний/зелений/жовтий 2017
Артикул: SKD-91-25 id:(69834)
Артикул: SKD-91-25 id:(69834)
Опис
Замечательный горный велосипед на 29-х колесах Pride Rebe 9.4 x трансмиссией Sram на 27 скоростей и гидравлическими тормозами
Накатистый горный велосипед Pride Rebel 9.4 построен на выносливой гидроформированной алюминиевой раме. Тормозная система - дисковая гидравлическая, имеет плавный ход ручки с модуляцией тормозного усилия.
Характеристики
| Вага | 15,2 кг |
| Кольори велосипеда | Черно-зеленый |
| Кількість швидкостей | 27 скоростей |
| Діаметр колеса | 29 дюймов |
| Рама | Алюминиевая Pride гидроформированная |
| Вилка | Амортизационная SrSuntour SF-XCM, с ходом - 100мм, выносной локаут |
| Гальмівна система | Shimano BR-M365, Дисковые гидравлические |
| Манетки | Sram X4, 3x9 скоростей |
| Передній перемикач | Sram X4 |
| Задня перекидка | Sram X4 |
| Шатуни | Prowheel Flint, 22/32/42T, 175мм, алюминий |
| Касета | Shimano HG-200, 11-32T, 9 скоростей |
| Втулки | JoyTech, алюминий, 32 спиці |
| Ободи | Алюминиевые двойные, пистонированные, 20мм |
| Шини | Kenda Small Block Eight, 29x2,1 дюйма |
| Кермо | Pride 31,8х680мм, дискові механічніъём 20мм, баттинг, алюминий |
| Винос керма | Pride, длиной: L= 90мм, XL = 100мм, алюминий |
| Підседільна труба | Розміром - 31,6x350, алюминий |
- Рік 2017
- Діаметр колеса 29
- Тип амортизації Хардтейл, пружинная вилка
- Тип гальм Дисковые гидравлические
- Виробник Pride
- Стать Мужская
- Розмір рами 17-18 [ рост 160-175 ] M
- Матеріал рами Алюминий
Товари що користуються попитом
Велосипед SCOTT SPARK 910 чорний TW 24 - XL
310401 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 970 червоний CN 24 - S
72351 грн.
Велосипед SCOTT SPARK 960 BLUE (TW) 23 - L
147856 грн.
Велосипед 26 Krook (2025) чорний
11000 грн.
Велосипед 29 GT Zaskar LT Elite рама - M BLK
61160 грн.
Велосипед SCOTT Contessa Active 30 (CH) - M
36225 грн.






















