x
Вхід
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: SKD-97-34
Наявність: Продано

Велосипед 29" Pride Rebel 9.4 рама - 19 чорний/зелений/жовтий 2017
Артикул: SKD-97-34 id:(69835)
Артикул: SKD-97-34 id:(69835)
Опис
Отличный найнер, однозначно стоит своих денег. Pride Rebel 9.4 на алюминиевой раме с американской трансмиссией Sram
Велосипед Pride Rebel имеет легкую и очень прочную алюминиевую раму с применением технологии гидроформинга труб.
Характеристики
| Вага | 15,35 кг |
| Кольори велосипеда | Черно-зеленый |
| Кількість швидкостей | 27 скоростей |
| Діаметр колеса | 29 дюймов |
| Рама | Алюминиевая Pride гидроформированная |
| Вилка | Амортизационная SrSuntour SF-XCM, с ходом - 100мм, выносной локаут |
| Гальмівна система | Shimano BR-M365, Дисковые гидравлические |
| Манетки | Sram X4, 3x9 скоростей |
| Передній перемикач | Sram X4 |
| Задня перекидка | Sram X4 |
| Шатуни | Prowheel Flint, 22/32/42T, 175мм, алюминий |
| Касета | Shimano HG-200, 11-32T, 9 скоростей |
| Втулки | JoyTech, алюминий, 32 спиці |
| Ободи | Алюминиевые двойные, пистонированные, 20мм |
| Шини | Kenda Small Block Eight, 29x2,1 дюйма |
| Кермо | Pride 31,8х680мм, дискові механічніъём 20мм, баттинг, алюминий |
| Винос керма | Pride, длиной: L= 90мм, XL = 100мм, алюминий |
| Підседільна труба | Розміром - 31,6x350, алюминий |
- Рік 2017
- Діаметр колеса 29
- Тип амортизації Хардтейл, пружинная вилка
- Тип гальм Дисковые гидравлические
- Виробник Pride
- Стать Мужская
- Розмір рами 19-20 [ рост 170-185 ] L
- Матеріал рами Алюминий
Товари що користуються попитом
Велосипед SCOTT ASPECT 950 сірий EU - XL
41301 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 970 сірий EU 25 - L
59143 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 980 синій EU 24 - S
56826 грн.
Велосипед SCOTT Scale 950 (CN) - S
98325 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 940 червоний 23 - XL
98571 грн.
Велосипед SCOTT ASPECT 920 синій KH 24 - XL
56826 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 950 зелений EU 24 - XL
103401 грн.
Велосипед SCOTT Scale 940 granite black - M
98325 грн.
Велосипед SCOTT Spark 970 orange (EU) - M
129375 грн.



















