x
Вхід
Велосипед 29" Apollo XPERT 10 рама - L matte black/matte fluoro green/matte grey
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: SKD-88-34
Наявність: Продано

Велосипед 29" Apollo XPERT 10 рама - L matte black/matte fluoro green/matte grey
Артикул: SKD-88-34 id:(71592)
Артикул: SKD-88-34 id:(71592)
Опис
Количество скоростей
21 скорость
Диаметр колеса
29 дюймов
Рама
Алюминиевая
Вилка
Алюминиевая с ходом 80 мм
Тормозная система
Дисковые механические Tektro MD-M280 160/160 мм
Передняя перекидка
Shiman...
Характеристики
| Кількість швидкостей | 21 швидкість |
| Діаметр колеса | 29 дюймов |
| Рама | Алюминиевая |
| Вилка | Алюминиевая с ходом 80 мм |
| Гальмівна система | Дисковые механические Tektro MD-M280 160/160 мм |
| Передній перемикач | Shimano TY-500 |
| Задній перемикач | Shimano TX-800 |
| Манетки | Shimano ST-EF-500 |
| Касета | Shimano HG-20 12-28T на 7 звезд |
| Шатуни | Алюминиевые 22/32/42 |
| Педалі | Противоударная резина |
| Сідло | Factor MTB sport saddle |
| Підседільна труба | Алюминиевая 27,2 мм, длина 350 мм |
| Ланцюг | KMC Z-51 |
| Кермо | Алюминиевый |
| Винос керма | Алюминиевый A-head Bore |
| Кермова колонка | A-head полуинтегрировання |
| Ободи | Двойные алюминиевые 32Т |
| Втулки | Алюминиевые |
| Шини | Kenda 29x2,1 |
- Рік 2018
- Діаметр колеса 29
- Тип амортизації Хардтейл, пружинная вилка
- Тип гальм Дисковые механические
- Виробник Apollo
- Стать Мужская
- Розмір рами 19-20 [ рост 170-185 ] L
- Матеріал рами Алюминий
Товари що користуються попитом
Велосипед 27,5 Kinetic Storm 19 Жовтий 2023
12012 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 960 білий CN 24 - L
93051 грн.
Велосипед SCOTT SPARK 960 BLUE (TW) 23 - M
147856 грн.
Велосипед SCOTT Contessa Active 60 (CH) - M
23656 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 970 сірий EU 25 - XL
59143 грн.
Велосипед 26 Giant ATX (2023) Blue S
22220 грн.





















